У Фельдман Екопарк народилося осля. Довгоочікуване поповнення на ослячій фермі сталося в неділю, 11 червня.
Як розповіла завідувачка фермою «Добрий віслючок» Анастасія Карташова, дитинча, дівчинку, принесла ослиця Люся. «Осля народилося в ніч з 10 на 11 червня. Ми дуже довго чекали його появи і зараз думаємо над тим, як його назвати», – сказала Анастасія.
Нагадаємо, ферма «Добрий віслючок» з’явилася в Регіональному ландшафтному парку цього року. Тут живе десять тварин – шість самок і чотири самця. У вихідні та святкові дні для відвідувачів Фельдман Екопарк проходять екскурсії фермою, де можна познайомитися з цими цікавими тваринами, дізнатися про особливості їхньої поведінки, специфіку догляду за ними. Для дітей проводиться катання на віслюках. Деякі з тварин, що утримуються на фермі, активно беруть участь в asinus-терапії, різновиди іпотерапії, допомагаючи фахівцям Центру психосоціальної реабілітації в лікуванні дітей.



