ЩЕ В СТАРОДАВНІ ЧАСИ МУДРЕЦІ ГОВОРИЛИ ПРО ЧИСТОТУ СЕРЦЯ: “Отак чиніть у страху ПЕРЕД ГОСПОДОМ, з вірністю та з чистим серцем»

Всі ми родом з дитинства … Дитинство це особливий, визначальний період в житті кожного. Часто думаю: «Який я? Як завжди залишатися чесним і справедливим у світі зла і насильства? Як піклуватися про хворих і безпомічних? Як поважати себе та інших? Чому досі існує антисемітизм? Чому нам важко знайти спільну мову? Як жити далі?”.

Мене так виховали, у повазі до Тори та єврейських традицій, до людей, до витоків єврейської культури й кореням своїх предків, в толерантності до представників інших національностей, у відповідальності за свої слова і вчинки — стосується це бізнесу чи політики. Батьки — це основа основ, саме вони дають нам перші уроки духовності та толерантності, стають справжнім прикладом доброти і мудрості… Синів своїх я намагаюся виховувати також — хорошими, добрими, чесними…

Любов і щирість — були визначальними в нашій сім’ї. Ось чому у нас в домі завжди були — мої нехитрі дитячі малюнки та аплікації, створені перед 8 Березня, вони роками зберігалися як самі дорогоцінні реліквії. Такі ж саморобні подарунки мого сина Саші для улюбленої мами Валерії є і у мене в будинку … Стільки в них тепла і яскравих фарб, стільки доброти й безпосередності!

Багато хто говорить, що я дуже активна людина. Напевно, я, той, хто любить життя у всіх її проявах, хто ставить перед собою цілі та наполегливо домагається їх, не боїться труднощів, тому що оптиміст і вірить тільки в хороше, адже навколо стільки цікавих речей, які треба дізнатися, відчути, спробувати на смак.

Думаю, що політика повинна бути чесною і справедливою, а благодійність повинна бути повсякденною, справжньою, від чистого серця, і зі своєї кишені, а не коштом держави. Насправді потреба робити добро потрібна кожному, тому що саме це породжує всередині нас найглибші, радісні почуття.

Безумовно, я б дуже хотів, щоб в Україні з’явилося більше людей, які зрозуміли, що необхідно допомагати дітям з особливими потребами, тим бабусям і дідусям, які живуть з нами в одному під’їзді, на одній сходовій клітині, всім нужденним навколо нас. Люди, які мають можливість займатися благодійністю, повинні дякувати Богові за те, що вони можуть допомогти комусь.

Висока мета і сила духу часом мають вирішальне значення. Єврейська мудрість говорить: «Трохи світла достатньо для того, щоб розсіяти велику пітьму».

З повагою, Олександр Фельдман