На ім’я народного депутата України Олександра Фельдмана надійшло звернення директора Комунального підприємства «Меморіальний парк «Дробицький Яр» Ірини Ференцевої в зв’язку з інцидентом, який стався на території Меморіалу 25 жовтня. За її словами, двоє невідомих побили співробітника її підприємства на території біля пам’ятного знаку Дробицький Яр.
«Близько 16.00 на території Меморіального парку «Дробицький Яр» з’явилися двоє молодих людей, які гуляли по території, голосно розмовляли. У цей час там же знаходився співробітник КП, чий робочий день добігав кінця і він обходив ділянку. Коли молоді люди піднялися сходами до пам’ятного знаку, співробітник поцікавився у них, що або кого вони шукають. Замість відповіді вони спустилися вниз, відразу повалили його на землю і почали бити ногами. Потім втекли в посадку. Через якийсь час співробітник зміг сам піднятися і повернувся в кімнату для персоналу комплексу. У цей день він не став писати заяву, вирішивши не надавати цій події великого значення. Але 26 жовтня він знову зустрів на території Меморіального парку групу молодих людей, серед яких були і ті двоє, які напали на нього напередодні. Вони демонстративно пройшли центральною алеєю, даючи зрозуміти, що вони господарі цієї території. У зв’язку з цим було прийнято рішення все ж викликати поліцію і написати заяву. Також поліцейським було передано відео з камер відеоспостереження, на яких момент бійки зафіксовано», – йдеться у зверненні до народного депутата.
Олександр Фельдман заявив, що візьме під особистий контроль розслідування цього інциденту і негайно подасть депутатський запит на ім’я керівника МВС України.
За його словами, потурання хуліганським витівкам у місцях пам’яті жертв людиноненависницьких ідеологій, втрата моральних орієнтирів представниками молоді і відчуття своєї безкарності – дуже небезпечний симптом важкої хвороби всього українського суспільства.



