понедельник, 02 октября 2017 year

Свято музики й гарного настрою – у Фельдман Екопарк пройшов останній в цьому сезоні Арт-Пікнік

Арт-Пікнік Слави Фролової в Фельдман Екопарк провів в ці вихідні, 30 вересня і 1 жовтня, свій останній в цьому літньо-осінньому сезоні вікенд.

Головною подією закриття сезону стала музична програма. У ній взяли участь музиканти, здатні задовольнити найрізноманітніші смаки. Для гостей Арт-Пікніка заспівали харківська команда Dостоевсkій FM, яку фахівці вважають одним з головних відкриттів цього року на українській сцені, всесвітньо відомий піаніст і композитор Євген Хмара, веселий і завжди позитивний Роман Рибін з групою «Бангладеш» та інші яскраві виконавці. Додав гумору та гарного настрою ведучий свята Дмитро Сидоров – капітан команди КВН “Улюблене місто”.

Крім того, численні гості Арт-Пікніка змогли взяти участь в насиченій спортивній програмі, здобути нові знання та вміння на різнопланових лекціях і майстер-класах для дітей і дорослих, показати свої таланти в художній майстерні під відкритим небом, подивитися показові виступи танцювальних колективів та багато іншого.

«На харківському Арт-Пікніку я познайомилася з великою кількістю яскравих і талановитих людей. Наприклад, мене настільки вразив плейбек-театр «Вахтери», який відтворює на сцені історії, розказані глядачами, що я просто не могла відірватися від їх виступу. Справив величезне враження своїми імпровізаціями «інародний театр абсурду «Горобчик». Не можу не згадати Олену Кудрявцеву, яка кожні вихідні збирала велику кількість людей в арт-зоні. Майстер-класи з 3D ручки… І таких людей і подій за ці два місяці була сила-силенна!», – підкреслила куратор Арт-Пікніка Алла Тимошенко. – У Фельдман Екопарк прекрасна енергетика, і головне, що запам’яталося за ці вікенди – це позитивна атмосфера, дружелюбність і повне взаєморозуміння».

«З упевненістю можна сказати, що формат відпочинку зі змістом полюбився харків’янам. За 9 вікендів на Арт-Пікніку в Фельдман Екопарк виступили близько 100 артистів і музикантів, пройшли сотні різноманітних івентів, наприклад, більше 80 спортивних майстер-класів і більше 120 дитячих активностей. Їх учасниками і глядачами стали багато десятків тисяч людей. Я дуже вдячна всім причетним і сподіваюся на нові зустрічі на Арт-Пікніку», – зазначила ініціатор Арт-Пікніка, відома телеведуча Слава Фролова.