Среда, 17 августа 2022 года

Харківський бузок тепер у Німеччині

Роботи українських художників, які були представлені на нашому благодійному аукціоні «Нескорене мистецтво», вже прикрашають будинки в багатьох країнах світу. США, Канада, Польща, Ізраїль, Австрія та навіть далекий Еквадор. І це – неповний перелік країн, де люди відгукнулися у щирому бажанні допомогти своєю участю в аукціоні нашим Збройним силам, дітям війни та відродженню зруйнованого внаслідок російської агресії Фельдман Екопарк.
Для кожного, хто придбав картини, виставлені на аукціоні, це не просто лоти, це прояв солідарності, людяності та небайдужості. Це – ціннісний вибір і тому він безцінний.
Чудовий харківський бузок – тепер у Німеччині. Прекрасну роботу отримала Клаудіа Шумахер (Claudia Schumacher). Дякую, Клаудіо! Нехай наш український бузок стане оберегом вашого дому!
Дякуємо всім учасникам! Аукціон продовжується! Дякуємо художникам, які приєдналися до нього та готові передати свої роботи. Ми разом. Зі світом, з країною, з нашим містом, яке безжально піддається ворожим атакам щодня. Ми разом вистоємо! Разом переможемо! І разом відродимо наші міста!
Картини аукціону можна побачити тут:
https://feldman-ecopark.com/neskorene_mistetstvo/