Вторник, 09 октября 2018 года

Олександр Фельдман домігся виділення коштів з держбюджету на капремонт харківських дитсадків і шкіл

Народний депутат України Олександр Фельдман домігся виділення з держбюджету-2018 додаткових 5 млн грн субвенцій на виконання робіт з енергозбереження (капітального ремонту) харківських дитсадків №№38, 82 і 106. Планується отримання ще 5 млн грн для аналогічних робіт у дитсадках №№15, 18 і 82.

У минулому 2017 році за сприяння Олександра Фельдмана з держбюджету були виділені 25 млн грн субвенцій для закладів освіти та об’єктів культури Холодногірського і Новобаварського районів Харкова. Ці кошти були спрямовані на вирішення найважливіших проблем цих районів, зокрема на капітальний ремонт шкіл і дитсадків (в тому числі на проведення робіт з енергозбереження) і благоустрій двох парків. Так, тільки в Новобаварському районі були утеплені загальноосвітні школи №79 і 92, дитячі садки №№ 32, 38, 82 і 106, зроблені ремонти в спортивних залах 54-ї школи і 65-й гімназії та ін. На алеях парку «Юність» завдяки субвенції (5 млн грн) тепер встановлено освітлення, і навіть пізно увечері в ньому можна спокійно гуляти. У сквері ім. Сафарова, на який теж отримані додаткові бюджетні кошти (5 млн грн), зараз активно ведуться роботи з його реконструкції. До слова, днями народний депутат особисто відвідав навчальні заклади, на які поширилася програма субвенцій.

«Умови, в яких діти перебувають у школах і дитячих садках, багато в чому впливають як на їхнє навчання, так і на здоров’я, тобто в кінцевому підсумку — на їхнє майбутнє. Тому ми робимо все для того, щоб вчитися їм було комфортно, тепло й безпечно, — зазначив Олександр Фельдман під час відвідин однієї зі шкіл Новобаварського району. — Сквер ім. Сафарова і парк «Юність» — це улюблені місця відпочинку жителів Холодногірського і Новобаварського районів Харкова. І вони повинні бути впорядковані. Майданчики, сквери і парки, де можна комфортно відпочити, погуляти самим, з дітьми чи онуками, повинні бути у всіх мікрорайонах Харкова. На жаль, у нашому місті (і не тільки) є «проблема околиць», коли кошти з бюджету вкладаються, в основному, в центральну частину. Ми намагаємося зробити все, щоб змінити цю ситуацію ».