Суббота, 19 ноября 2022 года

Створено «Фонд відновлення Фельдман Екопарк»

Дорогі друзі!

Створено спеціальний «Фонд відновлення Фельдман Екопарк». Саме зараз, коли країна героїчно бореться з наслідками ударів ворога, коли Україна силами енергетиків, рятувальників та комунальних служб повертається до світла, тепла та води. У цей неймовірно важкий момент ми робимо вирішальний крок до відновлення парку. Ми нікого не боїмося й знаємо, що перемога на нашому боці. Тому що ми ніколи не здамося.

Щиро дякую всім, хто відгукнувся на повідомлення про відновлення парку. Дякуємо за теплі слова підтримки, які ми отримуємо з усіх куточків України та світу. Дякуємо за неоціненну фінансову допомогу, яка надходить до Фонду відновлення. Усі кошти виключно цільові та йдуть на утримання наших тварин-переселенців, на критично необхідні заходи, пов’язані з розмінуванням, розчищенням, забезпеченням безпечних умов початку будівництва на території Екопарку.

Сьогодні, у важкий воєнний час, коли довкола багато болю, людяність, доброта та готовність допомогти й підтримати – найцінніші якості. Саме вони роблять нас людьми – нескореними та вільними. Зло завжди залежне і боягузливе.

Ми завжди знали, що маємо багато друзів. Дякую кожному.

Ми обов’язково поновимо наш Екопарк! Разом! Зруйнований, поранений сьогодні Екопарк буде відроджено буквально з попелу. Тому що він був і залишається територією любові. До людей, тварин, до природи – до всього, що безцінно, що дає сили жити, вірити та перемагати. Екопарк – справжній народний парк. Вхід до нього після відновлення назавжди залишиться безкоштовним.