Вторник, 16 июня 2015 года

Законопроекти VII скликання

Проекти, що були зареєстровані за всі сесії Верховної Ради VII скликання

 1. Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за пропаганду ідей нацизму)

 2. Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України «Про попереднє ув’язнення» (щодо права осіб, які утримуються у слідчих ізоляторах, на короткочасні виїзди у зв’язку із смертю або тяжкою хворобою близького родича, що загрожує життю хворого)

 3. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» (щодо впровадження механізму разового грошового стягнення для ефективного захисту права власників товарних знаків)

 4. Проект Закону про мораторій на примусове стягнення будь-яких сум за договорами споживчого кредитування, крім заборгованості по основній сумі кредиту та заборгованості по процентам

 5. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гарантування права громадян на звернення до міжнародних органів з захисту прав людини)

 6. Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України «Про захист прав споживачів» (щодо обмеження розміру пені та строку нарахування неустойки за договорами про надання споживчого кредиту)

 7. Проект Закону про внесення змін до статті 55 Бюджетного кодексу України (щодо фінансування державними бюджетними науковими установами та вищими навчальними закладами науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт)

 8. Проект Закону про внесення змін до додатка «Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру» до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» (щодо узгодження положень декларації)

 9. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо обов’язкового нотаріального посвідчення договорів споживчого кредитування)

 10. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (щодо вимог до реклами споживчого кредитування)

 11. Проект Закону про соціальні підприємства

 12. Проект Закону про внесення зміни до статті 154 Податкового кодексу України (щодо державної підтримки соціальних підприємств)

 13. Проект Постанови про відзначення 170-річчя від дня народження Іллі Рєпіна

 14. Проект Закону про внесення змін до статті 1061 Цивільного кодексу України (щодо нарахування процентів на банківський вклад після смерті вкладника до дня, який передує поверненню вкладу спадкоємцю)

 15. Проект Закону про внесення змін до статті 1057-1 Цивільного кодексу України (щодо унеможливлення накладення стягнення на заставлене майно фізичних осіб у випадку визнання договору застави недійсним)

 16. Проект Закону про внесення змін до статті 267 Цивільного кодексу України (щодо уточнення підстав для відновлення строку позовної давності)

 17. Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (щодо державної реєстрації права користування нерухомим майном, яке виникає на підставі договору найму, укладеного на строк менше як три роки)

 18. Проект Постанови про відзначення 70-річчя визволення міста Харкова від німецько-фашистських загарбників

 19. Проект Закону про освіту осіб з обмеженими можливостями здоров’я (спеціальну освіту)

 20. Проект Закону про внесення змін до статті 85 Бюджетного кодексу України (щодо вдосконалення механізмів фінансування вищих медичних навчальних закладів та закладів післядипломної освіти, науково-дослідних установ державної форми власності одночасно з державного та місцевих бюджетів)

 21. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо подолання соціального сирітства в сім’ях громадян, які працюють за кордоном)

 22. Проект Закону про внесення змін до статті 430 Цивільного кодексу України (щодо унеможливлення зловживання стосовно об’єктів інтелектуальної власності, створених державним коштом)

 23. Проект Закону про внесення змін до статті 570 Цивільного кодексу України (щодо застосування завдатку до договорів купівлі-продажу нерухомого майна)

 24. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо унеможливлення зловживання договором поруки для створення штучних ситуацій вибору підсудності)

 25. Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: «Стратегія профілактики соціального сирітства в Україні» (19 березня 2014 року)

 26. Проект Закону про внесення змін до статті 55 Закону України «Про нотаріат» (щодо недопущення позбавлення житла дітей)

 27. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо права споживачів на фото- і відеозйомку у місцях продажу товарів)

 28. Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо захисту прав осіб, що орендують житло)

 29. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо права споживача самостійно визначати черговість погашення основної суми боргу та процентів і неустойки за споживчим кредитом)

 30. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження посессорного (володільницького) захисту права власності та права володіння)

 31. Проект Закону про внесення змін до статті 194 Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за вандалізм)

 32. Проект Закону про мораторій на нарахування та примусове стягнення процентів та неустойок за кредитними договорами осіб, місце проживання або місцезнаходження яких знаходиться на територіях проведення антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях

 33. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про іпотеку» (щодо припинення всіх зобов’язань із кредитного договору внаслідок повернення предмету іпотеки)

 34. Проект Закону про внесення змін до статті 19 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (щодо додаткової можливості для захисту права власності нерухомого майна)

 35. Проект Закону про внесення доповнень до Цивільного кодексу України (щодо гарантування права фізичної особи на доступ до Інтернету)

 36. Проект Закону про захист споживачів від зловживань з боку колекторів