Вторник, 16 июня 2015 года

Законопроекти VIII скликання

Проекты, зарегистрированные за все сессии Верховной Рады VIII созыва:

 1. Проект Закону про державну підтримку жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня»

 2. Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо встановлення мораторію на посилення фіскального тиску

 3. Проект Закону про мораторій на проведення перевірок суб’єктів господарювання

 4. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення соціальної справедливості та недопущення зубожіння населення

 5. Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України восьмого скликання» щодо предметів відання

 6. Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: «Роль, значення та вплив громадянського суспільства на формування етнонаціональної політики єдності в Україні» (4 березня 2015 року)

 7. Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України «Про захист прав споживачів» (щодо обмеження розміру пені та строку нарахування неустойки за договорами про надання споживчого кредиту)

 8. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про іпотеку» (щодо припинення всіх зобов’язань із кредитного договору внаслідок повернення предмету іпотеки)

 9. Проект Закону про внесення доповнень до статті 516 Цивільного кодексу України (щодо права фізичних осіб — позичальників на викуп власного боргу у колекторів за ціною, яку сплатив колектор банку)

 10. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (щодо вимог до реклами споживчого кредитування)

 11. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо права споживачів на фото- і відеозйомку у місцях продажу товарів)

 12. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження посессорного (володільницького) захисту права власності та права володіння)

 13. Проект Закону про забезпечення права та гарантій дітей-жертв збройного конфлікту, воєнних дій, тимчасової окупації території України

 14. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» (щодо впровадження механізму разового грошового стягнення для ефективного захисту права власників товарних знаків)

 15. Проект Закону про внесення змін до статті 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (щодо заборони продажу алкогольних та тютюнових виробів ближче ніж 300 метрів від дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів)

 16. Проект Закону про внесення змін до статті 164 Податкового кодексу України (щодо забезпечення конституційного права інвалідів війни з числа осіб, які брали безпосередню участь у бойових діях під час Великої Вітчизняної війни та війни з Японією, на території Республіки Афганістан у період 1979-1989 років, захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, на достатній рівень життя)

 17. Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо захисту прав осіб, що орендують житло)

 18. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо обов’язкового страхування професійної відповідальності адвоката)

 19. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про соціальний захист дітей війни» (щодо надання громадським організаціям додаткових державних соціальних гарантій)

 20. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» (щодо забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб)

 21. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи» (щодо повернення культового майна релігійним організаціям)

 22. Проект Постанови про відзначення 55-річчя першого польоту людини в космос (12 квітня 2016 року)

 23. Проект Закону про внесення змін до статті 21 Закону України «Про державну службу» (щодо обов’язкового оприлюднення в Інтернеті інформації про вакантні посади державної служби)

 24. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо залучення інвестицій житлово-будівельних кооперативів у масове житлове будівництво)

 25. Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (щодо приведення положення про призначення місцевих виборів у відповідність з чинним законодавством)

 26. Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за пропаганду ідей нацизму)

 27. Проект Закону про захист споживачів від зловживань з боку колекторів

 28. Проект Закону про соціальні підприємства

 29. Проект Закону про внесення зміни до статті 142 Податкового кодексу України (щодо держаної підтримки соціальних підприємств)

 30. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо кримінальної відповідальності за заперечення Голодомору та Голокосту)

 31. Проект Закону про внесення доповнень до Цивільного кодексу України (щодо гарантування права фізичної особи на доступ до Інтернету)

 32. Проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: «Роль, значення та вплив громадянського суспільства на формування етнонаціональної політики єдності в Україні»

 33. Проект Закону про внесення змін до статті 570 Цивільного кодексу України (щодо застосування завдатку до договорів купівлі-продажу нерухомого майна)

 34. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо права споживача самостійно визначати черговість погашення основної суми боргу та процентів і неустойки за споживчим кредитом)

 35. Проект Закону про внесення змін до статті 14 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (щодо погашення державою договорів іпотеки, укладених військовослужбовцями, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період)

 36. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» (щодо звернення громадян з електронною пропозицією законопроекту через офіційний веб-сайт Президента України)

 37. Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України «Про політичні партії в Україні» (щодо врегулювання використання символіки політичними партіями)

 38. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про захист прав споживачів» (щодо права споживачів на фото- і відеозйомку у місцях продажу товарів)

 39. Проект Закону про освіту осіб з обмеженими можливостями здоров’я (спеціальну освіту)

 40. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо піклування про дітей трудових мігрантів, які перебувають на їх утриманні та залишаються на території України)

 41. Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу

 42. Проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців» (щодо відкритості інформації про розмір невнесеної частини вкладу до статутного капіталу учасників товариства з обмеженою відповідальністю)

 43. Проект Закону про гарантії свободи мирних зібрань

 44. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» (щодо обов’язку колишнього власника багатоквартирного будинку брати участь в організації та фінансуванні першого після передачі на баланс ОСББ капітального ремонту будинку)

 45. Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України «Про захист прав споживачів» (щодо встановлення відповідальності Інтернет-магазинів за неналежну якість товарів)

 46. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо кримінальної відповідальності за заперечення Голодомору, Голокосту, геноциду кримськотатарського народу)

 47. Проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: «Стан дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території України та на тимчасово неконтрольованій території в зоні проведення антитерористичної операції»

 48. Проект Закону про внесення змін до статті 99 Конституції України щодо удосконалення конституційної функції Національного банку України для забезпечення економічного зростання країни

 49. Проект Постанови про перенесення Посольства України у Державі Ізраїль до її столиці міста Єрусалим

 50. Проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»

 51. Проект Закону про внесення зміни до Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» (щодо особливостей оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України)

 52. Проект Закону про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких положень під час виконання міжнародних договорів України про реадмісію

 53. Проект Закону про внесення змін до статті 42 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (щодо захисту прав громадян-інвесторів житла у випадку банкрутства)

 54. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо електронних петицій громадян до політичних партій, що представлені у Верховній Раді України)

 55. Проект Закону про внесення змін до статті 41 Конституції України щодо реалізації прав українських громадян на землю, збереження власності на сільськогосподарські землі в руках громадян України та сталого розвитку села на основі фермерських  господарств

 56. Проект Закону про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Закону України «Про закордонних українців» (щодо співпраці із закордонними українцями)

 57. Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: «Запобігання та протидія дискримінації жінок з вразливих соціальних груп» (жовтень 2018 року)