Вторник, 16 июня 2015 года

Законопроекти VІ скликання

Проекти, що були зареєстровані за всі сесії Верховної Ради VI скликання

 1. Проект Постанови про всенародне обговорення проекту Трудового кодексу України

 2. Проект Постанови про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з розслідування обставин щодо фактів порушення Конституції України, законів України Міським головою Харкова Добкіним Михайлом Марковичем та секретарем Харківської міської ради Кернесом Геннадієм Адольфовичем в системі тарифних, майнових, земельних, бюджетних та фінансових відносин при виконанні ними своїх службових обов’язків

 3. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про податок на додану вартість» (щодо зменшення вартості комунальних послуг для населення)

 4. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи» (щодо повернення культового майна, що є документами Національного архівного фонду)

 5. Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо продажу земельних ділянок виключно через земельні торги у формі аукціону)

 6. Проект Закону Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за правопорушення з мотивів національної, расової чи релігійної ненависті або ворожнечі)

 7. Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за правопорушення з мотивів національної, расової чи релігійної ненависті або ворожнечі)»

 8. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про третейські суди» (щодо унеможливлення використання третейських судів у рейдерських схемах)

 9. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо спрощеної системи оподаткування діяльності з продажу предметів мистецтва, колекціонування та антикваріату)

 10. Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за пропаганду ідей нацизму)

 11. Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо формування цін на фрукти із високим вмістом вітамінів)

 12. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо унеможливлення зловживання під час міжнародного усиновлення дітей, які є громадянами України)

 13. Проект Закону про внесення змін та доповнень до Господарського процесуального кодексу України (щодо прийняття господарським судом рішень стосовно примусового проникнення до житла чи до іншого володіння фізичної особи-підприємця)

 14. Проект Постанови про невідкладні заходи щодо збереження та відновлення мережі державних та комунальних закладів системи охорони здоров’я України

 15. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» (щодо підтримки осіб, які доглядають дітей-інвалідів, що потребують постійного стороннього догляду)

 16. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо унеможливлення виконання сфальсифікованих судових рішень)

 17. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (щодо недопущення зловживань довірою телеглядачів)

 18. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про біженців» (щодо вдосконалення процедури надання статусу біженця в Україні)

 19. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо державної реєстрації договорів комерційної концесії)

 20. Проект Закону про внесення зміни до деяких законодавчих актів України (щодо запобігання втручання в діяльність засобів масової інформації)

 21. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про нотаріат» (щодо недопущення позбавлення житла дітей)

 22. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо додаткових гарантій особам, які усиновили дітей)

 23. Проект Закону про місто Харків

 24. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (щодо гарантій соціального захисту громадян України, що перебувають за її межами)

 25. Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини» (щодо обов’язковості рішень омбудсмена про усунення порушень прав і свобод громадян)

 26. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» (щодо збільшення віку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які мають право на повне державне утримання під час навчання)

 27. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо подолання соціального сирітства в сім’ях громадян, які працюють за кордоном)

 28. Проект Закону про Уповноваженого Верховної Ради України з прав дитини

 29. Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування соціальних послуг дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, за принципом «гроші ходять за дитиною»)

 30. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо прав журналістів на збір інформації та збереження в таємниці її джерела)

 31. Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України «Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів» (щодо встановлення пільг від сплати податку для багатодітних сімей та пенсіонерів)

 32. Проект Закону про тимчасові комісії Верховної Ради України

 33. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» (щодо реалізації права національних громадських об’єднань висувати своїх кандидатів у депутати)

 34. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації кримінального законодавства шляхом впровадження пробації)

 35. Проект Постанови про заходи щодо стимулювання соціально-економічного розвитку міста Харкова у зв’язку з 355-річчям його заснування

 36. Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо продовження строку адміністративного затримання виключно за рішенням суду)

 37. Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо залучення інвестицій житлово-будівельних кооперативів у масове житлове будівництво)

 38. Проект Постанови про відхилення проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення

 39. Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо зменшення розміру ринкового збору та збільшення розміру валового доходу осіб, що сплачують фіксований податок)

 40. Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо зняття мораторію на отримання заробітної плати у виконавчому провадженні щодо підприємств паливно-енергетичного комплексу)

 41. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо негайного набуття чинності законами, якими зменшуються податки для малого та середнього бізнесу)

 42. Проект Закону про внесення змін до статті 52 Закону України «Про Кабінет Міністрів України» (щодо доповнення підстав відновлення дії акта Кабінету Міністрів України, зупиненого внаслідок звернення Президента України до Конституційного Суду України щодо конституційності такого акта)

 43. Проект Закону про внесення змін до статті 133-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо захисту національного автоперевізника від несумлінної конкуренції з боку іноземних компаній (каботажні перевезення)

 44. Проект Закону про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва

 45. Проект Закону про доповнення розділу III «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» (щодо унеможливлення накладення стягнення на житло у позасудовому порядку за застереженнями про задоволення вимог іпотекодержателя, зробленими до 14 січня 2009 року)

 46. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо неможливості нав’язування споживачу третейського розгляду та безумовного права споживача звернутись за захистом до державного суду)

 47. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо подолання наслідків фінансової кризи і забезпечення стабільної роботи промислового комплексу)

 48. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо підтримки сучасних українських митців стосовно можливості брати участь у іноземних аукціонах)

 49. Проект Закону про внесення доповнень до Цивільного кодексу України (щодо підтримки позичальників банків в умовах фінансової кризи)

 50. Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо державної підтримки Донецька, Києва, Львова, Харкова на період підготовки та проведення фінальної частини Європи 2012 року з футболу в Україні)

 51. Проект Закону про спеціальний режим інвестиційної діяльності щодо розвитку високотехнологічного машинобудування на території міста Харкова

 52. Проект Закону про захист прав авіапасажирів у разі відмови в посадці, скасування або затримки їхнього авіарейсу

 53. Проект Закону про проведення перевірок суб’єктів підприємницької діяльності виключно на підставі рішення суду

 54. Проект Закону про внесення доповнень до статті 516 Цивільного кодексу України (щодо права фізичних осіб- позичальників на викуп власного боргу у колекторів банку)

 55. Проект Закону про благодійництво та благодійні організації

 56. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо зменшення податкового навантаження на набувачів благодійної допомоги)

 57. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (щодо визначення часу закінчення переривання телевізійної програми)

 58. Проект Закону про внесення змін до статті 16 Закону України «Про дошкільну освіту» (щодо подолання черг до дошкільних навчальних закладів)

 59. Проект Закону про внесення змін до статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту» (щодо запобігання дискримінації при вступі до початкової школи)

 60. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення конституційних прав на отримання пенсії громадянами України, які перебувають за кордоном)

 61. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» (щодо запобігання випадків жорстокого умертвіння тварин)

 62. Проект Закону про внесення доповнень до Кодексу законів про працю України (щодо запобігання обмежень етнонаціональних, релігійних, гендерних прав при встановленні дрес-коду на роботі)

 63. Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо унеможливлення позбавлення ліцензій на мовлення інакше як на умовах, передбачених законом)

 64. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи» (щодо повернення культового майна релігійним організаціям)

 65. Проект Постанови про запровадження громадського обговорення законопроектів на сайті Верховної Ради України

 66. Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: «Про готовність Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Генеральної прокуратури України та Міністерства надзвичайних ситуацій України до протидії загрозам екстремізму та тероризму в Україні» (березень 2011 року)

 67. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо унеможливлення звільнення інвалідів при скороченні чисельності чи штату працівників)

 68. Проект Закону про невідкладну евакуацію громадян України з інших держав у випадку виникнення в них надзвичайних ситуацій

 69. Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України «Про захист прав споживачів» (щодо обмеження розміру неустойки у випадку несвоєчасного повернення споживачем суми споживчого кредиту)

 70. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо повернення вкладів фізичних осіб під час дії мораторію на задоволення вимог кредиторів банку за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб)

 71. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про виконавче провадження» (щодо спрощення процедури поновлення виконавчого провадження у зв’язку із закінченням дії мораторію на задоволення вимог кредиторів банку)

 72. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за перешкоджання діяльності органів державної контрольно-ревізійної служби України)

 73. Проект Закону про дні вшанування пам’яті та дні жалоби

 74. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про телекомунікації» (щодо унеможливлення діяльності на території України віртуальних фінансових пірамід)

 75. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гарантування права на відзначення національних та релігійних свят)

 76. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про телекомунікації» (щодо гарантування прав на свободу одержання і передання інформації в Інтернеті)

 77. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації кримінальної відповідальності у сфері інтелектуальної власності)

 78. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про дошкільну освіту» (щодо виплати компенсації у випадку нестачі місця у дитячому садку)

 79. Проект Закону про внесення змін до «Прикінцевих положень» Господарського процесуального кодексу України (щодо захисту прав інтелектуальної власності під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні)

 80. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (щодо захисту прав громадян-інвесторів житла у випадку банкрутства)

 81. Проект Закону про списання заборгованості за спожитий природний газ та електричну енергію для деяких категорій громадян України

 82. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Кабінет Міністрів України» (щодо права громадян на внесення законопроекту, за наявності не менш як 100 тисяч підписів на його підтримку)

 83. Проект Закону про внесення змін до додатка «Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру» до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» (щодо узгодження положень декларації)

 84. Проект Закону про внесення зміни до статті 4 Закону України «Про захист прав споживачів» (щодо права споживачів на фото- і відеозйомку у місцях продажу товарів)

 85. Проект Закону про соціальні підприємства

 86. Проект Закону про внесення зміни до статті 154 Податкового кодексу України (щодо державної підтримки соціальних підприємств)

 87. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та Регламенту Верховної Ради України (щодо удосконалення окремих положень)