Понедельник, 20 июля 2015 года

Законопроекти IV скликання

Проекти, що були зареєстровані за всі сесії Верховної Ради ІV скликання

 1. Проект Закону про недержавне пенсійне забезпечення

 2. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про оплату праці» (щодо натуральної оплати та строків її виплати)

 3. Проект Закону про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

 4. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» (щодо матеріальної допомоги багатодітним сім’ям)

 5. Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України «Про державну службу»

 6. Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України «Про пенсійне забезпечення» (щодо працівників інфекційних та психіатричних лікувальних закладів)

 7. Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» (щодо виплат за минулий час)

 8. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про національні меншини в Україні»

 9. Проект Закону про внесення змін до Бюджетного Кодексу України (щодо державних програм підтримки розвитку національних меншин)

 10. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оподаткування засобів реабілітації та автомобілів для інвалідів

 11. Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо надання земельних ділянок для розміщення малих архітектурних форм)

 12. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2004 рік» (щодо оподаткування неприбуткових установ і організацій)

 13. Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб» (щодо ставки оподаткування спадщини для спадкоємців)

 14. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет на 2004 рік» (щодо ПДВ та відстрочки термінів сплати податку)

 15. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про підтвердження відповідності» (щодо уточнення окремих положень)

 16. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про загальний військовий обов’язок і військову службу» (щодо відстрочки від призову)

 17. Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо збільшення розміру аліментів на дітей)

 18. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб» (щодо податкової соціальної пільги)

 19. Пропозиції Президента до Закону «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

 20. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо питань соціального захисту осіб, які здійснюють догляд за інвалідами)

 21. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (щодо компенсації вартості санаторно-курортного лікування)

 22. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб» (щодо благодійних внесків на лікування)

 23. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних та фізичних робіт» (щодо спрощення процедури реєстрації)

 24. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань ввезення культурних цінностей (щодо порядку ввезення для фізичних осіб)

 25. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про забезпечення організаційно- правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» (щодо віку осіб)

 26. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (щодо розміру пенсії дітям у разі втрати годувальника)

 27. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення стабільного курсу національної валюти України)

 28. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» (щодо доповнення переліку наукових посад)

 29. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо використання мов національних меншин засобами масової інформації)

 30. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо центру усиновлення дітей)

 31. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо надання дозволів на земельні ділянки)

 32. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» (щодо отримання дозволів на працевлаштування іноземцями та особами без громадянства)