Вторник, 03 сентября 2019 года

Вихованці Лижно-біатлонного клубу Фельдман Екопарк успішно виступили на чемпіонаті області

Вихованці Лижно-біатлонного клубу Фельдман Екопарк 31 серпня взяли участь у Чемпіонаті Харківської області з кросу серед лижників.

За традицією, вони не залишилися без нагород. Так, Дмитро Шептуха посів третє місце серед хлопчиків 2008 р.н. та молодших (дистанція 500 м), серед дівчаток тієї ж вікової категорії другою стала Катя Скоробагатова (дистанція 500 м), а серед дівчаток 2006-07 рр.н. Таїсія Будянська показала «бронзовий» результат (дистанція 1 км).

«Це були всього лише перші змагання після великої літньої перерви, тому результати дітлахів ми оцінюємо позитивно. Тепер попереду багато серйозних тренувань, а наступні змагання у нас заплановані в жовтні. І, звичайно ж, ми з нетерпінням чекаємо зими і снігу, щоб показати себе на лижні», — зазначила керівник Лижно-біатлонного клубу Фельдман Екопарк Світлана Іллінських.

Лижно-біатлонний клуб Фельдман Екопарк проводить заняття з 2016 року. Вихованці клубу неодноразово ставали призерами та переможцями міських, регіональних, а також національних першостей. Клуб, в якому цілий рік займаються близько п’ятдесяти дітей 7-14 років, серед найбільш активних напрямків проекту «Турнір 1000 команд». Діяльність Клубу включає інклюзивну програму для дітей з особливими потребами. Тренування проходять три рази на тиждень на території Соціально-гуманітарного мультикомплексу Фельдман Екопарк. Записатися до Лижно-біатлонного клубу можна за телефоном 063-432-44-36.