Четверг, 10 ноября 2022 года

Відновлення Фельдман Екопарк розпочалося: до нього повернулись перші мешканці

Сьогодні дуже важливий для нас день: ми оголошуємо початок відновлення Фельдман Екопарк! До нього повернулися перші мешканці: нам вдалося зловити африканських буйволів, які навесні, рятуючись від обстрілів, пішли до сусідніх лісів. Ми приманювали їх їжею на територію Екопарку, й усі вони повернулись, причому деякі – вже з дітьми, частина з них самі заходили до вольєрів.

З цього приємного моменту ми починаємо відлік часу відродження нашого Екопарку. Звичайно, війну ще далеко не закінчено, але ми віримо в ЗСУ й упевнені, що варварських обстрілів Екопарку, які тривали з першого дня війни до того моменту, коли агресора прогнали до кордону, більше не буде. Найближчим часом ми робитимемо все можливе, щоб розмінувати територію. Після цього ми приступимо до прибирання та консервації будівель, що залишилися на зиму. Робота на нас чекає величезна. 70-80% наших будівель зруйновано, їх уже не відновити. Ми намагатимемося зробити все, щоб попередні роботи до весни були закінчені, й ми вийшли на початок будівництва.

Наші головні завдання на сьогодні: забезпечити тварин їжею та всім необхідним, щоб вони успішно перезимували, провести розмінування, прибрати та підготувати територію. Це серйозний виклик, але я впевнений, що за допомогою наших численних друзів ми обов’язково впораємось!