У суботу в Фельдман Екопарк хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв голодоморів. На території Регіонального ландшафтного парку було створено меморіальний куточок, де всі охочі могли запалити поминальні лампади, приєднавшись до всеукраїнської акції «Запали свічку». В рамках пам’ятних заходів відвідувачі могли побачити фотовиставку, присвячену страшним подіям початку минулого сторіччя.
«Катастрофа, яка здавалося б не повинна була відбутися в ХХ столітті – це жах. Йому немає ні пояснень, ні виправдань! За різними підрахунками, в результаті трьох голодоморів безвинно загинули від 5 до 13 мільйонів українців, у тому числі й дітей. Ця трагедія, яку ми не повинні забувати, трагедія, яку ми повинні пам’ятати, розповідати нашим дітям, розповідати всьому новому поколінню, щоб не допустити повторення подібних помилок людства», – зазначив народний депутат України та засновник екопарку Олександр Фельдман.



