Среда, 08 февраля 2023 года

Суперечності мирного часу йдуть на другий план – О.Фельдман про стосунки з «Нацкорпусом»

Війна навчила кожного з нас розрізняти головне та минуще. Суперечності та конфлікти мирного часу йдуть на другий план. Сьогодні, стоячи перед обличчям справжнього зла, всім нам необхідно згуртуватися навколо української армії, відкинувши всі старі забобони та упередження. Багато хто з нас з початком війни переглянув свої погляди на певні речі.

У нас із представниками «Національного корпусу» – непроста історія взаємовідносин. Але сьогодні – не до чвар і з’ясування стосунків. Безглуздо та безвідповідально витрачати на це час та енергію, коли мета спільна – вистояти та перемогти. Усвідомлення та прийняття цієї позиції веде до порозуміння та згоди. Моральна гідність народжує переможців, а згода – непереможних.

Хлопці з «Національного корпусу» під командуванням Костянтина Немічева стали на захист нашої країни з першого дня повномасштабного вторгнення. Вони сформували добровольчий підрозділ «KRAKEN» та успішно б’ють ворога на фронті.

Багато хто з нас помилявся на їхній рахунок, і я не виняток. Війна розставила все на свої місця. Ці хлопці є справжніми патріотами України і сьогодні нам усім необхідно їх підтримати.

Кожен з нас став мудрішим і терпимішим. А мудра людина завжди зважає на чужу думку, але ніколи не розлучиться зі своєю. Навчитися «рахуватися» – нелегко, але це зусилля необхідно робити сьогодні, завтра та завжди. Це ознака свободи, яку ми не дозволимо нікому в нас відібрати.

Щиро бажаю кожному бійцю здоров’я та удачі. Бережіть себе!