Среда, 13 февраля 2019 года

Психологи Фельдман Екопарк розкажуть про екотерапію на міжнародній конференції

Фахівці Центру психосоціальної реабілітації Фельдман Екопарк візьмуть участь у міжнародній міждисциплінарній науково-практичній конференції «Простір арт-терапії: мінливість і стабільність — пошук балансу», яка з 15 до 17 лютого буде проходити в Українській інженерно-педагогічній академії. У день відкриття конференції керівники психологічної та медичної служб Центру — к.псих.н. Тетяна Алієва і к.мед.н. Інна Вашкіте — представлять бінарну доповідь «Каністерапія в системі екотерапії у дітей з особливими потребами».

«Основна мета цієї конференції — презентація сучасних теоретично обґрунтованих прикладних методик арт-психотерапевтичної взаємодії. Іншими словами, це обмін досвідом, який колеги зможуть використовувати у своїй безпосередній практиці психотерапії, психологічного консультування, соціальної та педагогічної роботи, — зазначила Тетяна Алієва. — Ми розповімо, як працює наш Центр на базі унікальних можливостей Соціально-гуманітарного мультикомплексу Фельдман Екопарк. Йтиметься в першу чергу про використання собак у заняттях з різними категоріями дітей».

Крім того, в суботу, 16 лютого, фахівці Центру психосоціальної реабілітації проведуть майстер-клас «Метафоричні карти в системі сімейної психотерапії», а в неділю, 17 лютого, організовують для учасників міжнародної конференції екскурсію до Фельдман Екопарк.

«У іноземних та іногородніх гостей, які ще не були в мультикомплексі, буде можливість познайомитися з його потенціалом і безпосередньо оцінити природні та преформовані фактори екотерапії, про які ми говорили в своїй доповіді, — підкреслила Інна Вашкіте. — І, звичайно ж, ми познайомимо їх зі своїми чотириногими помічниками, які беруть участь у проектах для дітей з особливими потребами».

Нагадаємо, що Центр психосоціальної реабілітації працює в Фельдман Екопарк з 2013 року, надаючи допомогу дітям і дорослим, в тому числі сім’ям вимушених переселенців і ветеранам АТО. Унікальна складова роботи Центру — метод екотерапії, який використовує терапевтичний вплив спілкування з природою і тваринами, а також творчість.