Вторник, 26 июля 2022 года

О. Фельдман: Дякуємо адміністрації та підприємцям ТЦ Барабашово за їхню волонтерську діяльність

Майже з перших днів російського вторгнення більшість підприємців Торговельного центру Барабашово долучилися до допомоги української армії та захисту Харківщини. Вони використовують усі ресурси, які мають у розпорядженні. Наразі «Барабашово» перетворився на один з найбільших гуманітарних та волонтерських хабів Харківського регіону.
«Величезна подяка адміністрації та підприємцям Барабашово, які допомагають українській армії, допомагають біженцям та харків’янам, чиє житло зруйновано, роблять все для налагодження життя у прифронтовому у Харкові. Зібрана та передана ними цього тижня партія господарських товарів для наведення порядку у Харкові та області – це лише один із численних прикладів того, як незважаючи на обстріли, руйнування та складності в організації бізнесу вони роблять все можливе для наближення Перемоги», відзначив засновник ТЦ Барабашово, народний депутат України Олександр Фельдман.
«Цього тижня підприємці Барабашово зібрали та передали чергову партію господарчих товарів. Багато корисних і вкрай необхідних «дрібниць» — рукавички, мітли, шуфліки, поліетиленова плівка та багато інших товарів», — розповідають в адміністрації Торговельного центру.
Барабашово співпрацює з Харківської обласною військовою адміністрацією, державними та волонтерськими організаціями. «Намагаємось задовільнити будь-який запит. Працюємо і наближаємо перемогу разом!», — кажуть підприємці «Барабашово».