Арт-Пікнік Weekends – проект відомої телеведучої Слави Фролової, який в серпні-вересні буде проходити в Харкові на території Фельдман Екопарк – запрошує активних та ініціативних харків’ян приєднатися і стати частиною команди головного арт-події сезону.
«Волонтери – серце нашого проекту. Кожного разу, роблячи Арт-Пікнік, ми пропонуємо городянам поділитися своїм теплом, увагою, талантом, здібностями, а натомість отримати дружну «сім’ю»: тих, з ким після закінчення сезону завжди розстаєшся зі сльозами на очах. Ми любимо і пишаємося своїми волонтерами, багато наших друзів зміцніли і отримали роботу в найсильніших і популярних проектах країни. Арт-пікнік надихає, вчить не тільки мріяти, а й впроваджувати свої найсміливіші мрії, – підкреслює Слава Фролова. – Ще однією гордістю нашого проекту є крило «діти-волонтери». Ми плануємо розвинути сильний рух дітей-волонтерів по Україні, ну а партнерство з Фельдман Екопарк – прекрасний привід почати реалізовувати ці плани вже сьогодні».
«Не все відразу, а крок за кроком, – зазначає Слава Фролова. – Спершу ми створимо міцний і дружний дорослий волонтеріат, що складається волонтерів – стажистів, кураторів та учасників проекту. Тому, якщо вам цікавий новий досвід, нові знайомства і шанс спробувати зробити те, про що ви давно мріяли, але ніяк самі не могли знайти сили, щоб ризикнути, приходьте, ми підтримаємо!».
Як стати частиною Арт-Пікніка? Вибирайте найбільш близький для себе напрямок: арт, спорт (розум і тіло), музика, дитяче напрямок, кулінарія, фестивалі та ярмарки, література, цікаві зустрічі, кіно, вуличний театр, міжнародні тижні, прикладне мистецтво, екологія, загальноосвітній напрям, добру справу , наука, техніка і «золотий вік».
Заповнюйте анкети і ставайте частиною великого проекту:
Куратор: https://goo.gl/xnSqKx
Музикант: https://goo.gl/JwhiLG
Участник: https://goo.gl/LhBCZg
Волонтер: https://goo.gl/Groyod
Нагадаємо, що Арт-Пікнік – щорічний вуличний культурно-соціальний проект, спрямований на розвиток і популяризацію сучасної української культури й мистецтва. Вперше він відбувся в Києві в 2013 році, крім столиці України також проходив в Одесі і Рівному. У цьому році він вперше пройде в Харкові, у Фельдман Екопарк.
Для Регіонального ландшафтного парку Фельдман Екопарк, що існує з 2011 року, проведення соціальних, культурно-просвітницьких, навчальних, молодіжно-розважальних і спортивно-оздоровчих акцій є одним з основних напрямків діяльності. Також серед його пріоритетів – зоозахисне, наукове, медико-реабілітаційне спрямування.



