У Фельдман Екопарк оселилися пара екзотичних кішок. Восьмимісячні гепарди на прізвиська Абігель і Байрон зараз знаходяться у карантинному приміщенні. Але вже до літа хижакам обіцяють побудувати просторий зручний вольєр.
«Абігель і Байрон уже пройшли планові огляди та протипаразитну обробку. Результати досліджень показали, що хижаки абсолютно здорові і ніякої інфекційної небезпеки оточуючим не несуть. А ось фізично кішки таки образити можуть: за характером гепарди дикі і поки не підпускають до себе співробітників», – розповідають в екопарку.
Нагадаємо, що у Фельдман Екопарк мешкає понад 2 000 тварин – представників практично всіх континентів планети. Серед них – 80 хижаків, у число яких також входять 7 гепардів.



