Понедельник, 22 августа 2022 года

До Дня Харкова ми відкриваємо у Києві унікальну виставку – О. Фельдман

Завтра, 23 серпня, – особливий день для всіх харків’ян. День визволення нашого міста від фашистських загарбників. Цей день став для нас Днем міста. І кожен харків’янин, як би далеко він не знаходився від рідного міста, завтра обов’язково подумки буде з ним.
Сьогодні наш Харків – під постійним ворожим обстрілом. Але наше місто-герой залишається непокірним! Наш Харків – наша віра, надія та любов! Все, що ми робимо – на його славу та на його честь.
Незабаром, 3 вересня, у Києві наш благодійний фонд відкриває унікальну виставку «Нескорена нація». Це масштабна експозиція, яка об’єднає одразу кілька виставкових платформ – Трипільську культуру, Музей релігій із демонстрацією унікальних макетів відомих релігійних споруд, виставку мінералів та черепашок. Цей проект розпочався у нашому рідному Харкові. Нині – це подарунок Харкова Україні. Після Києва виставка розпочне подорож нашою країною: Дніпро, Львів, Вінниця, Чернівці. Ми дякуємо всім партнерам, які відгукнулися на нашу пропозицію щодо організації виставки в Україні. Завжди відкриті новим пропозиціям та вдячні за допомогу в організації.
Але найголовніше, після подорожі нашою країною виставка «Нескорена нація» повернеться до Харкова, повернеться додому. Туди, де все починалося, туди, де все відроджуватиметься! У незламний вільний Харків – сильний та мужній. У місто-герой!
Знаю, що у Києві сьогодні чимало харків’ян. Будемо раді бачити вас, земляки. До зустрічі на ВДНГ, павільйон 4.