Четверг, 01 сентября 2022 года

Фонд О. Фельдмана підготував виставку «Нескорена нація» з уроками для школярів

Навчальний рік, який стартує сьогодні, без сумніву, буде дуже складним для українських школярів. Тому на допомогу їм ми підготували невеликий подарунок. Це виставка «Нескорена нація», яка наступного вівторка відкривається на ВДНГ у Києві. Це не просто виставка, а цілий інтерактивний експозиційний простір, що складається з кількох великих розділів, присвячених історії нашої землі з найдавніших часів та місцю українського народу в історії людства. Окремі експозиції присвячені Трипільській культурі та її унікальним артефактам, історії релігій з реалістичними макетами найважливіших релігійних споруд, а також геологічній та палеонтологічній історії України та нашої планети з яскравими кристалами та мушлями істот, що мешкали на Землі в давнину.

Школярі різного віку – одна із головних цільових аудиторій нашої виставки. Для них ми готуємо на її матеріалах цілу серію уроків: з історії України, всесвітньої історії, релігієзнавства, природознавства, біології, географії. Це буде не просто теорія, діти зможуть помацати руками багато експонатів виставки та отримати цікавий особистий досвід.

Звичайно, ми розуміємо, що в умовах війни далеко не всі школярі матимуть змогу відвідати виставку особисто. І в Харкові, і в багатьох інших регіонах у них зараз навіть немає можливості відвідувати школу – навчання проходить онлайн. Тому ми також передбачили онлайн-тури нашою виставкою, онлайн-уроки та онлайн-лекції для школярів різного віку. Вони розраховані на те, щоб діти змогли отримати необхідні знання у цікавій інтерактивній формі. Чекаємо на всіх на нашій виставці, «наживо» та онлайн! Там справді багато всього цікавого.