Олександр Фельдман

вернуться на сайт

Київський міжнародний міжконфесійний форум

Вперше відбувся в 2011 році. Організатори — Інститут з прав людини та запобігання екстремізму та ксенофобії, а також Український єврейський комітет, який очолює народний депутат України Олександр Фельдман. Це знакова подія для активних прихильників діалогу представників різних релігій і національностей в ім’я збереження миру.
Форум являє собою унікальний майданчик для обговорення міжрелігійних проблем і пошуку ефективних рішень щодо позбавлення від стереотипів, що підживлюють релігійну та міжнаціональну нетерпимість.

ЩОРОКУ В РОБОТІ ФОРУМУ БЕРУТЬ УЧАСТЬ ПРЕДСТАВНИКИ НАЙБІЛЬШИХ КОНФЕСІЙ християнства, юдаїзму, ісламу і БУДДИЗМА, А ТАКОЖ ВЧЕНІ ТА ПОЛІТИКИ ІЗ БІЛЬШ, НІЖ 20 КРАЇН СВІТУ.
kyiv1

Серед них у різні роки були: Патріарх Святого Града Єрусалима і Всієї Палестини Блаженніший Теофіл III, Президент Міжнародної ради християн і євреїв (Ізраїль) др. Дебора Вайсман, Президент Міжнародного ісламського форуму для діалогу (Саудівська Аравія) проф. Хамід Ахмед Аль-Рифа, Голова Всесвітньої ради сикхів (США) др. Сатпал Сінгх, Міністр у справах релігії та національних меншин Угорщини пан Дьорк Хольвені, Член Національної Асамблеї Тунісу, віце-президент комітету з прав людини та зовнішніх відносин (Туніс) пані Фатма Гарбі, Голова Ради улемів Російської асоціації ісламської згоди (Росія) Муфтій Фарід Салман, голова Державного комітету по роботі з релігійними об’єднаннями (Азербайджан) пан Ільшад Іскендеров та інші.

У 2011-2013 РОКАХ МІЖНАРОДНИЙ, міжконфесійний форум проходив у Києві. У 2014 РОЦІ ОРГАНІЗАТОРИ ПЕРЕНЕСЛИ ЙОГО В ХАРКІВ. Під час проведення заходу було закладено символічну капсулу у фундамент МУЗЕЮ РЕЛІГІЙ FELDMAN ECOPARK.

Адреса
61052 Україна м. Харьків,
вул. Полтавский шлях, 57

Контакти
Офіс: +38(057)728 46 89
Прес-служба: +38(050)309-18-17

Приєднуйтесь до нас у соц мережах

перейти на сайт feldman.fund