Олександр Фельдман

вернуться на сайт

Ласкаво просимо!

Галерея «АВЕК» — улюблене місце естетичного та інтелектуального відпочинку харків’ян та гостей міста. Вона відкрита щодня, без перерв і вихідних, з 10.00 до 22.00. Вхід вільний.

musem4

«Feldman Family Museum» — недержавне музейна установа, що об’єднує приватні колекції Олександра Фельдмана.
У створенні Музею знайшла своє практичне втілення концепція відкритості приватних колекцій, якої дотримується Олександр Фельдман. Колекція тільки тоді повноцінно виконує свої функції — соціальну, науково-дослідну та культурно-просвітницьку, — коли вона доступна для публічного перегляду і вивчення — вважає Олександр Фельдман.
В даний час зібрання Музею налічують понад 2,6 тис. предметів мистецтва та старовини Заходу і Сходу. Особливу наукову і культурну цінність, на думку фахівців, мають колекції творів художників Паризької школи, мініатюрної пластики Японії (окімоно і нецке), ювелірного мистецтва Індії, холодної зброї Сходу, морських раковин. За час існування Музею в Харкові й за його межами відбулися вже близько 40 виставок, на яких експонувалися колекції Feldman Family Museum.

Важливою складовою роботи «FELDMAN FAMILY MUSEUM» є допомога державним музеям в оновленні матеріально-технічної бази та поповненні їх фондів новими експонатами.

Наразі експозиція Музею налічує понад 2600 експонатів, що представляють історію Заходу і Сходу. За словами фахівців, дуже цінні в розумінні науки і культури твори художників Паризької школи, мініатюрної пластики Японії (окімоно і нецке), ювелірного мистецтва Індії, холодної зброї Сходу, а так само морських раковин.

На рахунку «Feldman Family Museum» близько 40 виставок у Харкові й інших містах за його межами, де експонувалися цінні зібрання Олександра Фельдмана.

gal_avek1
gal_avek2
gal_avek3
gal_avek4

Адрес
Вул. Сумська, 70
м. Харьков, 61002 Україна

Контакти
Тел.: +38 (057) 728-46-89
E-mail: info@avec.ua

перейти на сайт avec.ua