пятница, 21 апреля 2023 year

Програма «Сила життя» запрошує на спеціальний курс «Вір у життя» для старших підлітків (15-18 років)

На базі Центру психосоціальної реабілітації Фельдман Екопарк за підтримки американського благодійного фонду «До України з любов’ю» триває програма «Сила життя», яка створена для відновлення психологічного здоров’я дітей Харкова та Харківської області.

«Діти війни вимагають особливої уваги аби вони змогли пережити свій особистий досвід втрат та повернутися до повноцінного життя. Ми намагаємося враховувати особливості кожної дитини – учасника нашої програми, працюємо також з батьками, бо корекція родинного емоційного стану вкрай важлива», – кажуть фахівці Центру психосоціальної реабілітації.

З початку травня програма «Сила життя» Центру психосоціальної реабілітації Фельдман Екопарк запрошує на спеціальний курс «Вір у життя» для старших підлітків (15-18 років).

«Складний вік на фоні складних воєнних обставин потребує фахової підтримки, аби кожна молода людина була в змозі опанувати основи емоційної грамотності та забезпечити посттравматичне зростання для якісної повноцінної побудови перспектив власного життя», – зазначають у Центрі психосоціальної реабілітації.

Запис за тел. +38 096 78 75 014, реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/1uuZrhDY8Ag3I43GWh__39HKEM1KkGQgVYN9tzfBVvXI/edit