Олександр Фельдман

вернуться на сайт

ihprex1

Опис проекту

Інститут прав людини і запобігання екстремізму та ксенофобії (IHRPEX) почав свою роботу в 2010 році. Це недержавна неприбуткова науково-просвітницька організація, яка була орієнтована на приведення фундаментальних прав і свобод людини в нашій країні у відповідність до високих світових стандартів.

Заснували інститут громадські активісти, політики та вчені, яких об’єднало спільне завдання: захистити етнічні, релігійні та інші меншини, а також перешкодити поширенню ксенофобії і екстремізму в Україні та країнах Європи.

З цією метою спільно з Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) працівники IHRPEX регулярно проводять аналіз ситуації навколо дотримання прав людини і національних меншин в Україні, а також реалізують різні практичні програми щодо запобігання можливих порушень у цій сфері. Завдяки тому, що діяльність об’єднала безліч висококласних фахівців із різних країн та сфер, IHRPEX має можливість реалізовувати свою місію, втілюючи кращий світовий досвід у сфері захисту конституційних свобод.

Відзначимо, що IHRPEX співпрацює з Міжнародною спільнотою по боротьбі з кібер-ненавистю (International Network Against CyberНate) та низкою інших організацій. У рамках діяльності IHRPEX у Європейському парламенті з метою зближення народів Європи та України проводиться Форум ЄС-Україна. Також за підтримки Українського єврейського комітету і Європейської ради релігійних лідерів регулярно проходять засідання правління Міжнародного міжконфесійного форуму.

Інститут веде свою роботу одночасно в декількох напрямках:

Час роботи: пн-пт з 9.00 до 18.00.

Консультації
Факс: +38 (044) 284 19 04
info@ihrpex.org

Адреса
01004 Україна, м. Київ,
вул. Дарвіна, 1-Б.

перейти на сайт IHPREX.ORG