понедельник, 14 ноября 2022 year

За ініціативи О.Фельдмана відкривається гаряча лінія психологічної підтримки для жінок у важких життєвих обставинах

15 листопада розпочинає роботу гаряча лінія психологічної підтримки, на яку можуть звертатися жінки, які опинилися у важких життєвих обставинах. Так, зараз усі – у важких життєвих обставинах, усім важко. Це війна. Але є люди, у яких ситуація є критичною. Переконуюсь у цьому у кожному нашому гуманітарному рейді, при кожній зустрічі з людьми у різних районах нашого міста. Більшість тих, хто гостро потребує негайної допомоги – жінки. У війни нежіноче обличчя. Багато хто залишився без підтримки, у тому числі моральної, значення якої у важкий воєнний час складно переоцінити.

Останні технічні приготування, фінальні спеціалізовані семінари для штату спеціалістів з гарячої лінії. Дякуємо нашим партнерам – команді психологів зі США та Ізраїлю, які надали методичну допомогу у підготовці нашої команди. Пам’ятаємо їхні головні рекомендації щодо спілкування із тими, хто нас оточує. “Слухай, не перебиваючи”, “говори, не звинувачуючи”, “відповідай, не сперечаючись”, “роби, не скаржачись”, “прощай, не дорікаючи”, “давай, не шкодуючи”, “вір, не сумніваючись”. Ці прості, але мудрі поради є актуальними для кожного з нас.

Почути чужий біль та допомогти з ним впоратися – непросте завдання. Так було завжди. Зараз – особливо. І саме зараз важливо не упустити жодного шансу допомоги та підтримки тим, хто цього потребує.

Телефон Гарячої лінії 0672172222. Щодня з 15 листопада.