Пятница, 21 июня 2019 года

Юннати Фельдман Екопарк пройшли щорічну польову практику на біостанції ХНУ імені Каразіна

64741129_1547928962009209_7762793499325366272_n

Юні біологи Дитячої еколого-натуралістичної академії Фельдман Екопарк повернулися з літньої польової практики, яку традиційно проходили на біостанції Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. Вона розташована в околицях с. Гайдари на території Національного природного парку «Гомільшанські ліси», що не має аналогів на Слобожанщині за багатством і різноманітністю флори та фауни.

«Наші юннати приїжджають у Гайдари на практику вже сьомий рік поспіль і завжди повертаються з новими знаннями та незабутніми враженнями. Цього разу діти займалися рахуванням болотяних черепах, здійснювали екскурсії різними біотопами, слухали лекції з ентомології, — розповіла керівник клубу юних біологів Дитячої еколого-натуралістичної академії Фельдман Екопарк Анна Позднякова. — Польова практика — це дуже важливий елемент біологічної освіти, без якого важко уявити формування системних знань про живу природу. Знайомство з нею ще до вступу до профільних вишів дає нашим вихованцям певні переваги при виборі майбутньої спеціальності. Крім того, такі виїзні заняття розширюють кругозір дітей, вчать любити рідний край і дбайливо ставиться до всього живого на Землі».

Нагадаємо, що на базі Фельдман Екопарк уже 7 років існує одна з найбільших в Україні недержавних установ позашкільної освіти — Дитяча еколого-натуралістична академія. Кількість її вихованців перевищило тисячу. Тут існує півтора десятки різних секцій та гуртків, заняття в яких розширюють кругозір дитини, а також дарують радість спілкування з тваринами. Найпопулярніші напрямки Дитячої академії: Клуб юних біологів, Кінний комплекс і Театр дітей та тварин.