Пятница, 01 февраля 2019 года

У Центрі реабілітації рукокрилих Фельдман Екопарк проходять практику студентки з Чехії

admin-ajax

До Центру реабілітації кажанів Фельдман Екопарк приїхали проходити десятиденну практику студентки-біологи з Чехії — Тереза Жакова та Тереза Пашкова. Обидві навчаються у магістратурі на факультеті природничих наук в Університеті Палацького (Оломоуц, Чехія). Харків був обраний, тому що саме тут знаходиться єдиний в Східній Європі центр, що системно займається не тільки вивченням, а й порятунком червонокнижних кажанів.

«Нам порекомендував приїхати до Центру реабілітації рукокрилих Фельдман Екопарк наш викладач, який добре знайомий з керівником цього центру Антоном Влащенком. Для нас це можливість досліджувати деякі види кажанів, які в Чехії не водяться, а також ми хочемо отримати практичні навички з утриманню кажанів, догляду за ними», — розповіла майбутній зоолог Тереза Пашкова.

Крім того, за словами співробітників Центру реабілітації рукокрилих, гості з Чехії в якості волонтерів беруть участь безпосередньо в зоозахисній діяльності Центру, чий досвід, враховуючи кількість врятованих тварин, унікальний навіть для європейських колег.

«Зараз дівчата беруть активну участь в роботі з рукокрилими: їздять на виклики по місту разом з черговими, допомагають годувати тварин, асистують у поточних дослідженнях. Цієї суботи у нас відбудеться спільний семінар, де ми будемо ділитися результатами досліджень. Наші гості продемонструють результати своєї роботи, а ми розповімо про свої, — поділилася планами співробітник Центру реабілітації рукокрилих Фельдман Екопарк Олександра Кисіль. — Ми запрошуємо всіх бажаючих відвідати цей семінар. У зв’язку з обмеженою кількістю місць реєстрація обов’язкова — https://goo.gl/forms/cVEZwVWJE5WitCsF2».

Нагадаємо, що Центр реабілітації рукокрилих Фельдман Екопарк за п’ять років існування врятував близько 10 000 кажанів, всі види яких в Україні занесені до Червоної книги. Врятовані й реабілітовані тварини повертаються в природу. У минулому році на території Фельдман Екопарк випустили рекордну кількість рукокрилих — 2 500 особин.