Понедельник, 04 мая 2020 года

У Фельдман Екопарк вперше народилися ведмежата

admin-ajax

У бурих ведмедів Фельдман Екопарк вперше народилися малюки. Сталося це ще взимку, але тільки днями ведмежата з’явилися на публіці — зоокіпери почали виводити їх на прогулянку, користуючись відсутністю відвідувачів через карантин. Після його завершення гості мультикомплексу зможуть ближче познайомитися з клишавим поповненням.

«Це дві пустотливі сестрички-непосиди — нагляд за ними потрібен практично цілодобовий. Відразу після народження мати-ведмедиця самостійно годувала їх, проте незабаром ми були змушені перевести їх на штучне вигодовування і з тих пір вони під нашою постійною опікою. Малятка ростуть швидко, їдять з апетитом. Даємо їм молоко, сир, потроху додаємо рибу, фрукти, ягоди», — розповів завідувач сектором «Хижаки» Фельдман Екопарк Роман Суровцев.

За його словами, для ведмежат вже підготовлено окремий вольєр, щоб почати привчати їх до дорослого самостійного життя. Коли вихованці Фельдман Екопарк підростуть ще трохи, їх планують передати в інший український зоопарк.

Відзначимо, що на даний момент в зооколекції мультикомплексу два гімалайські ведмеді та п’ять бурих (включаючи двох малюків).

Нагадаємо, що Фельдман Екопарк на карантині переживає бебі-бум: тиждень тому у чубатих дикобразів на світ з’явилося два малюки, а місяцем раніше народилося лоша американського мініатюрного поні. Також нагадаємо, що в мультикомплексі утримується близько 5000 тварин 300 видів. Витрати тільки на їх харчування становлять щомісяця приблизно 1,5 млн гривень.