Среда, 26 декабря 2018 года

У Фельдман Екопарк пройшов різдвяний уїк-енд

admin-ajax

Святкового уїк-енду в Соціально-гуманітарному мультикомплексі Фельдман Екопарк відзначали Різдво, а також готувалися до зустрічі Нового року. Гостей радо пригощали смачною кашею і зігрівали гарячим чаєм.

Підготовці до улюбленого свята була присвячена основна частина недільної розважальної програми «Великий передноворічний тренінг». Учасники тренінгу змагалися в метанні серпантину та інших новорічних розвагах, а найменші практикувалися наряджати новорічну ялинку на спеціальному панно.

Для любителів новорічних пісень було організовано передноворічне караоке «Зараз заспіваю!». Малюки виконували відомий новорічний хіт «В лесу родилась елочка», наслідуючи при цьому різних тварин, якщо б ті взялися співати. А для дорослих були приготовлені відомі та улюблені всіма пісні про зиму і новорічні свята.

До передноворічного тренінгу додалася й різдвяна ігрова програма, що включала спеціальний різдвяний квест. Його учасники шукали солодкі подаруночки, які повинні були скластися в великий різдвяний подарунок. При цьому ще й було необхідно виконувати веселі тематичні завдання.

Крім того, різдвяна програма включала колективне виконання з шумовими інструментами української колядки «Щедрик», яка завоювала всесвітню популярність як пісня «Carol of the Bells».

«З повною відповідальністю можна підтвердити, що наші гості готові до зустрічі Нового року», — підкреслюють організатори розважальних програм.

Снігопад, що обрушився на Харків 25 грудня, порадував чотирилапих мешканців Екопарку. Особливо він припав до вподоби амурським тиграм, амурським леопардам та ведмедям. Прогулятися по снігу вийшли леви і ягуари. Навіть приматам, мешканцям спекотних країн, вдалося трохи погратися снігом, який їм занесли в вольєр.