Понедельник, 15 апреля 2019 года

У Фельдман Екопарк пройшов рок-н-рольний уїк-енд

admin-ajax

У неділю в Соціально-гуманітарному мультикомплексі відзначали Всесвітній день рок-н-ролу. Атмосферу свята, присвяченого нев’янучому музичному стилю, задавала компанія дівчат і хлопців стиляг, а також оформлення в дусі 50-60-х років — золотої ери рок-н-ролу.

«Рок-н-рол — це не тільки запальна, улюблена всіма музика. Це ще й особливий стиль, епоха, що має своє унікальне зачарування. Тому наші гості з таким задоволенням взяли участь у розважальній програмі, присвяченій Всесвітньому дню рок-н-ролу», — кажуть організатори свята.

Для найменших відвідувачів цього дня була відкрита Школа рока. Тут можна було отримати перші уроки гри на гітарі, головному рок-н-рольному музичному інструменті, та трохи пограти разом з наставником. Серед інших тематичних заходів була захоплююча рок-вікторина про найважливіші музичні події та зірок популярної музики.

Для того щоб відвідувачі могли зробити «атмосферні» знімки на пам’ять, фотозона була оформлена «під епоху». Тут фотографувалися не тільки на тлі, наприклад, вінілових платівок і гітар, але й на справжньому байкерському трайку.

Крім того, на вихідних наймолодші гості Фельдман Екопарк весело і з користю провели час, беручи участь в програмі «Дитячий час». А любителі танцювати до упаду приєдналися до танцювального марафону «Полька-DANCE».