Среда, 06 мая 2020 года

Фельдман Екопарк прихистив двох лосенят-погорільців з Чорнобильської зони

96026023_1859331817535587_4061022579165495296_o

Центр порятунку диких, екзотичних та домашніх тварин «Добрий дім Фельдман Екопарк» прийняв на реабілітацію двох лосенят, які постраждали в результаті пожеж, що бушували в Чорнобильській зоні. Тварин у понеділок передали жителі Київщини, які врятували їх від загибелі.

«Налякані малюки, які, очевидно, втратили батьків, самі вийшли до людей. Місцеві жителі підібрали їх минулими вихідними. Вони по гарячій лінії зв’язалися з нашим Центром «Добрий дім Фельдман Екопарк», щоб ми забрали знайд. Відразу ж після прибуття маленьких погорільців оглянули наші ветеринари — на щастя, травм та опіків виявлено не було, — розповів директор Фельдман Екопарк Віталій Ільченко. — Це самець і самка, зовсім ще маленькі. Стан обох лосенят нормальний, поступово вони відходять від стресу, з апетитом їдять козяче молочко. Будемо їх виходжувати, коли підростуть, переведемо до великого природного вольєру по сусідству з іншими нашими копитними».
Віталій Ільченко підкреслив, що в мультикомплексі лісові звірята пройдуть реабілітацію, а потім будуть повернуті в природу.

«Ми обов’язково повернемо їх в рідні ліси, головне, щоб на той час там стало цілком безпечно», — підкреслив Віталій Ільченко.

Відзначимо, що у Фельдман Екопарк вже є одна пара лосів — Мирон і Варвара. Нагадаємо, що Фельдман Екопарк і Міністерство екології та природних ресурсів України уклали меморандум про співпрацю, в рамках якого передбачена реалізація спільних проєктів щодо збереження популяції лося на території нашої країни та відновлення біологічного різноманіття в зоні відчуження Чорнобильської АЕС.

Також нагадаємо, що Центр порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий дім Фельдман Екопарк» займається зоозахистом уже 10 років. За цей час йому вдалося реабілітувати понад 6 тис. диких тварин і знайти нових господарів для близько 22 тис. домашніх вихованців. Проєкт реалізується під патронатом Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана».