Понедельник, 03 декабря 2018 года

У Фельдман Екопарк писали листи Дідові Морозу

admin-ajax

Минулими вихідними в Соціально-гуманітарному мультикомплексі знову запрацювала пошта Діда Мороза, завдяки якій маленькі гості за допомогою сніговика Олафа можуть поділитися своїми найпотаємнішими побажаннями до новорічних та різдвяних свят.

Пошта Діда Мороза в Фельдман Екопарк відкрилася недільного ранку. І протягом дня наймолодші відвідувачі писали, малювали, запечатувала послання та опускали їх до чарівної поштової скриньки. А допомагав дітям старий знайомий — сніговик Олаф, який береться доставити пошту прямо до Чарівника й повернутися назад за новою партією листів.

«З перших днів зима принесла з собою сніг і мороз, а значить і чарівний передноворічний настрій. Так що саме час подумати про те, що ж хочеться отримати від Діда Мороза в новорічну ніч і написати йому про це. Батькам, між іншим, теж буде корисно дізнатися, про що мріють їхні діти. Вірний помічник Діда Мороза наш сніговик Олаф обов’язково простежить, щоб всі листи від наших маленьких гостей потрапили за адресою», — розповіли організатори проекту, запевнивши, що пошта продовжить роботу і на наступних вихідних, щоб усі бажаючі могли відправити послання доброму чарівникові.

Зігрітися, активно рухаючись, можна було, взявши участь в ігровій програмі з конкурсами та рухливими зимовими іграми. Протягом вихідних у Фельдман Екопарк любителі активного відпочинку могли відправитися в унікальний європейський танцювальний тур разом з організаторами та іншими учасниками програми Полька-DANCE на головному майданчику. Там же для відвідувачів дошкільного віку була організована локація «Грайка-Розвивайка» з дидактичними навчальними іграми, такими як бізі-борд, лабіринти, шнурівки та інші.

У суботу Театр дітей та тварин Фельдман Екопарк організував змагання за участю альпака та поні, які називалися «Траса довіри», в неділю тут пройшли відкриті заняття з дресирування.