Пятница, 10 мая 2019 года

У Фельдман Екопарк відсвяткували День Перемоги

admin-ajax

У Фельдман Екопарк 9 травня відсвяткували День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Незважаючи на дощову погоду тисячі харків’ян і жителів області приїхали до Соціально-гуманітарного мультикомплексу. Для гостей була підготовлена насичена і різноманітна святкова програма, розрахована на дорослих і дітей: майстер-класи, конкурс малюнків на асфальті, інтелектуальні вікторини, тематичні виступи творчих колективів та традиційна Алея пам’яті з іменами і фотографіями харків’ян — ветеранів війни.

«Як завжди в цей день ми згадуємо імена земляків, які захистили в середині минулого століття світ від чуми нацизму. Наш борг з року в рік передавати цю естафету пам’яті дітям і онукам. Пам’ять про подвиги предків — це безперервний зв’язок поколінь», — зазначають організатори свята.

Центральними подіями святкової програми, що зібрали найбільшу кількість глядачів, стали виступи дитячо-юнацької студії циркового мистецтва «Старий цирк» і професійного дитячо-юнацького театру оригінального жанру «Діти майбутнього». Цілий день в Фельдман Екопарк звучала музика військових років, працювали фотозони, що дозволяли зануритися в атмосферу тієї епохи.