Вторник, 08 января 2019 года

У Фельдман Екопарк відзначили Різдво та День іменинника

admin-ajax

Минулими вихідними Дід Мороз і Снігуронька вітали грудневих іменинників, гості Фельдман Екопарк співали різдвяні колядки, брали участь у святкових забавах і насолоджувалися безкоштовними різдвяними частуваннями.

Для найменших гостей усі святкові дні були організовані розвиваючі рухливі ігри, ще серед розваг — запальний танцювальний марафон Полька-DANCE та інші.

У неділю, ті, хто народився в грудні, зібралися в Соціально-гуманітарному мультикомплексі відсвяткувати День іменинника. Тільки їм Фельдман Екопарк надав унікальну можливість відзначити свій день народження і в минулому, і новому році, а також отримати привітання від Діда Мороза, Снігуроньки та Ялинки, які провели ігрову програму «Мій День народження в Екопарк!». За традицією іменинники робили святкові корони на спеціальному майстер-класі, брали участь у професійній фотосесії та отримували подарунки — пам’ятні сувеніри й величезні надувні кулі.

Гостей Фельдман Екопарк на Різдво Христове зустрічали традиційні персонажі різдвяного вертепу, серед яких — Господар і Господиня в народних костюмах, Коза та інші. Різдвяний обряд колядок показали також в театралізованій виставі «Прийшла коляда, відчиняй ворота!», її учасники із задоволенням співали колядки. Традиціям одного з центральних свят християнства була присвячена Різдвяна вікторина, найерудованіші учасники якої отримали призи.

Ще одна весела зимова розвага з’явилося в Фельдман Екопарк на минулих вихідних. У неділю почала працювати 65-метрова гірка. «Усі люблять з вітерцем скотитися з гірки. Тепер це можна зробити в Фельдман Екопарк абсолютно безкоштовно, при цьому ще з безкоштовним Тюбінгена — спуском на надувних санках », — підкреслюють організатори свята.