Понедельник, 28 октября 2019 года

У Фельдман Екопарк відзначили Геловін

admin-ajax

Веселе свято, присвячений Геловіну, відбувся у Фельдман Екопарк минулого уїк-енду.

«Не дивлячись на велику кількість «нечистої сили», страхітливі костюми і макіяж, Геловін — це зовсім не страшно, а весело і захоплююче. Це сповна відчули в неділю юні гості Соціально-гуманітарного мультикомплексу, що стали активними учасниками Геловін-дефіле в карнавальних костюмах та тематичних конкурсів, усі учасники яких отримали симпатичні призи — чашки з фірмовою символікою Екопарку та солодощі. Дітлахи завзято долали смугу перешкод на мітлах в жартівливій естафеті — «літали», стрибали по купинах, долали павутину, визначаючи найшвидшого і найспритнішого. Також вони завзято відлякували нечисть в конкурсах на найбільш загрозливе виття і найгучніший тупіт», — розповідають організатори свята.

Усі гості Фельдман Екопарк змогли познайомитися з господарями свята нечистої сили — вампірами, відьмочками, чудовиськом, сфотографуватися разом із ними та в тематичних фотозонах. Крім того, ці вихідні були наповнені танцями — юні відвідувачі проходили «Відчайдушний дискомарафон», а дорослі взяли участь у «Вампір-DANCE». Театр дітей та тварин спеціально до цього свята підготував виставу «Смішні жахи», а також провів конкурс тематичних костюмів «Ахи Страхи».

Не меншою, ніж Нalloween party, популярністю у любителів селфі, які відвідали цими вихідними Фельдман Екопарк, користувався і Бал хризантем, що триває в Соціально-гуманітарному мультикомплексі вже місяць. Його численні гості з задоволенням фотографувалися біля барвистих квіткових фігур і милувалися морем з хризантем всіляких форм і забарвлень.