Понедельник, 11 февраля 2019 года

У Фельдман Екопарк відзначили День закоханих раніше за всіх

IMG_4182

Напередодні найбільш романтичного свята в світі Соціально-гуманітарний мультикомплекс минулими вихідними приготував спеціальну розважальну програму для своїх відвідувачів, які брали участь в незвичайному квесті, веселих конкурсах і топили крижані серця.

Спеціально до свята в Фельдман Екопарк з’явилася лавочка для поцілунків і фотозона для закоханих, а зустрічав гостей і проводив свято сам Амур.

У суботу та неділю для пар і сімей у Фельдман Екопарк був організований «Солодкий квест», який стартував з головного майданчика і фінішував на лавочці для поцілунків. Учасники квесту повинні були виконати веселі й іноді далеко не прості завдання. Серед іншого, малювали маркерами, прив’язаними до жердин, топили крижані серця — гріли їх руками і дихали, бо ті, у кого лід розтане повністю, будуть нерозлучні.

Такі ж веселі жартівливі конкурси, «Шлях до серця чоловіка» або «Відомі пари», а з ними й рухливі ігри й танці були і в розважальній програмі «Love Is …», організованій на головному майданчику.

«День всіх закоханих давно став популярним романтичним святом, і ми вирішили провести трохи раніше це довгоочікуване свято, яке для багатьох наповнилося приємними спогадами і яскравими враженнями», — підкреслили організатори святкової програми.

Знімки на пам’ять можна було зробити в оформленій з нагоди Дня святого Валентина фотозоні. Усі відвідувачі мали можливість пригощатися гарячими напоями з самовара і смачною кашею від польової кухні, при бажанні, беручи участь в розважальній програмі «Кашу танцем не зіпсуєш!» для дітей і дорослих.