Понедельник, 21 октября 2019 года

У Фельдман Екопарк відзначили День солодощів

admin-ajax

Свято ласунів стало прекрасним доповненням до Балу хризантем в Фельдман Екопарк минулими вихідними. Численні гості Соціально-гуманітарного мультикомплексу змогли не тільки помилуватися різнобарвним морем квітів та квітковими фігурами, але й взяти участь у солодких розвагах.

Протягом казкової святкової програми юні гості Екопарку повинні були зняти злі чари з цукерок, які стали гіркими. Для цього їм разом з батьками потрібно було пройти низку веселих випробувань — наприклад, з закритими очима вгадати за смаком запропонований смаколик або нагодувати (також із зав’язаними очима) батька бананом. Пройшовши всі випробування і «розчарувавши» цукерки, дітлахи, звичайно ж, отримали солодкі подарунки. Десертно-кулінарній тематиці були присвячені й танцювальні програми цих вихідних.

«Жовтень продовжує радувати нас сонячною погодою, тому від бажаючих погуляти Екопарком, подихати свіжим повітрям, пошурхотіти опалим листям і помилуватися прекрасними квітами просто не було відбою! А ми постаралися порадувати наших гостей веселими і солодкими розвагами. А в неділю на наших гостей чекав ще один сюрприз: виступ відомого народного хору «Оберіг» з Краснокутська з програмою «З добром до людей!». Відвідувачі Фельдман Екопарк з великим задоволенням підспівували улюбленим народним пісням в їхньому виконанні», — розповіли організатори свята.

Нагадаємо, що Бал хризантем почався в Фельдман Екопарк в перші вихідні жовтня і триватиме до настання холодів. На цьому головному флористичному святі осені представлені близько 45 тисяч хризантем вітчизняної та зарубіжної селекції 30-ти видів і всіляких забарвлень, а також квіткові фотозони та статуї з квітів.