Понедельник, 29 октября 2018 года

У Фельдман Екопарк відзначили день кажанів та Хеллоуїн

admin-ajax

Вихідні напередодні Дня Всіх Святих гості Соціально-гуманітарного мультикомплексу провели у строкатій компанії нечисті та справжніх кажанів.

Недільних відвідувачів Фельдман Екопарк зустрічали Летюча мишка та Найдобріший привид, а також страшний, але дуже симпатичний монстр. Головна алея була прикрашена світильниками Джека, як і фотозона, де монстри охоче позували з відвідувачами.

Хеллоуїн в ці дні прийшов і на «Нескучную аллею», де відбулися майстер-класи з ліплення гарбузів з глини і плетіння браслетів. Також всі бажаючі могли взяти участь у гарбузовому меморі «Обіграй вампіра». Не змогли пропустити такий привід для зустрічі й друзі Фельдман Екопарк — циркова студія «Непосиди», яка взяла участь у Страшно веселій ігровій програмі.

У театрі дітей та тварин спеціально до Хеллоуїну підготували виставу «Дуже нестрашна історія» та тематичну інтерактивну екскурсію з подарунками для тварин «Казки страшного лісу».

Особливу акцію в цей день провели юннати і співробітники Центру реабілітації рукокрилих. Відвідувачі могли побачити кажанів в спеціальних боксах, дізнатися багато про їхні звички та спосіб життя з інтерактивної розповіді, освітніх макетів і фотовиставки. Охороні рукокрилих і тому, як допомогти тварині, яка потрапила в біду, були присвячені брошури, що розповсюджувалися на заході.

З кожною годиною монстрів ставало все більше, і багато в чому завдяки аквагриму «Жутики», який перетворював відвідувачів на кажанів або веселу нечисть.

Для тих, хто більше за всіх хотів бути схожими на персонажів з страшилок, пройшов конкурс «Веселий Хеллоуїн». «Ми не очікували, що стільки людей візьмуть участь в цьому дефіле на головному майданчику. Причому в таких красивих і яскравих костюмах», — поділилися враженнями організатори.

Звичайно ж, від такого напливу нечисті у багатьох кров стигла в жилах. Тому запальними танцями підвів підсумок прохолодного дня «Відчайдушний дискомарафон».