Пятница, 07 декабря 2018 года

У Фельдман Екопарк з Кривого Рогу привезли лебедів, врятованих волонтерами

admin-ajax (1)

Волонтери з Кривого Рогу привезли на реабілітацію до Центру порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий дім Фельдман Екопарк» чотирьох лебедів. Це самка з трьома пташенятами, яких врятували від смерті небайдужі місцеві жителі, своєчасно звернувшись до зоозахисників за допомогою.

«Нам подзвонили жителі села Авдотівка Дніпропетровської області та повідомили, що у них відстрілюють лебедів, які залишилися зимувати на ставку. Самця вбили, залишилася самка і четверо пташенят. Ми оперативно виїхали, але, на жаль, нам вдалося врятувати матір і тільки трьох її дітей — одного лебеденя встигла схопити лисиця, — розповів активіст Альянсу захисників тварин з Кривого Рогу Антон Пушков. — Те, що повеземо птахів до Фельдман Екопарк, вирішили відразу — про умови реабілітації чули і бачили в інтернеті. Подзвонили на гарячу лінію Центру «Добрий дім», подолали більше 400 км шляху і тепер раді, що вдалося врятувати прекрасних створінь, і у них буде тут нове життя ».

За словами завідувача сектором «Птахи» Фельдман Екопарк Володимира Переходовича, який разом з ветеринарами зустрічав своїх нових підопічних з Кривого Рогу, проблем зі здоров’ям у лебедів немає.

«Стан і самки, і пташенят задовільний — травм, пошкоджень ветогляд не виявив. Їм провели дегельмінтизацію та інші обов’язкові процедури. Пару тижнів ці лебеді проведуть в карантині, поки їм зроблять необхідні аналізи, ну а потім випустимо їх на Лебединому озері. Перезимують там, а навесні зможуть відправитися додому або в інші краї. Якщо захочуть, звичайно, — зазначив Володимир Переходович. — У багатьох мешканців нашого Лебединого озера схожі історії. Ось тиждень тому привезли з Богодухова лебедя, примерзлого до лунки і врятованого добросердими людьми. Близько місяця тому пораненого лебедя привезли з Бахмута. Велике спасибі людям, які рятують і допомагають живим істотам, що потрапили у біду».

Нагадаємо, що Лебедине озеро — унікальний природний комплекс для водоплавних птахів, облаштований два роки тому на території Фельдман Екопарк. Серед безлічі пернатих — лебедів, качок, лелек і навіть пеліканів, які живуть тут під наглядом зоокіперів, частина була врятована і пройшла реабілітацію зусиллями фахівців Центру порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий дім Фельдман Екопарк».