Среда, 28 ноября 2018 года

У «Добром домі Фельдман Екопарк» відкрили нові вольєри для птахів

admin-ajax

Три нових, просторих і комфортних вольєри для птахів з’явилися в Центрі порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий дім Фельдман Екопарк». Ці вольєри призначені для тих врятованих підопічних «Доброго дому», які внаслідок отриманих серйозних пошкоджень або будь-яких інших причин не можуть повернутися назад у природу. У нових вольєрах їм буде забезпечено належний догляд.

«На нашу інформаційно-консультаційну гарячу лінію досить часто надходять дзвінки, пов’язані з птахами. Наші фахівці пояснюють людям, що вони можуть зробити для цих птахів. Іноді їх потрібно просто не чіпати — це, наприклад, стосується злітків — пташенят, що учаться літати, іноді — допомогти виплутатися з пасток або нагодувати. В особливо складних випадках, коли лише консультації недостатньо, наші фахівці забирають постраждалих птахів, лікують і реабілітують їх, після чого повертають у природу. А ті, хто, наприклад, втратив крило і вже не зможе літати, залишаються у нас. Саме вони і справлять новосілля в нових вольєрах», — розповідає керівник Центру порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий дім Фельдман Екопарк» Ірина Подвойська.

За її словами, пацієнтами «Доброго дому» стають птахи дужу різних видів — від звичайних міських птахів, галок, ворон, сорок, до яструбів і пустельг, що зустрічаються значно рідше. Нерідко люди звертаються з проханням допомогти водоплавним птахам, що потрапили в біду — лебедям, качкам. Для них є затишне місце на Лебединому озері Фельдман Екопарк.

Нагадаємо, що «Добрий дім Фельдман Екопарк» працює з 2010 року, а в 2013-му він став всеукраїнською службою, яка допомагає не тільки домашнім улюбленцям, а й диким і екзотичним тваринам. У жовтні 2017 року «Добрий дім» відкрив всеукраїнську інформаційно-консультаційну гарячу лінію для надання допомоги тваринам по тел. 0-800-302-303. За час існування «Доброго дому» його співробітники і волонтери врятували понад 6 тис. диких тварин, а також знайшли нових господарів для близько 22 тис. домашніх вихованців.