Понедельник, 05 ноября 2018 года

У Фельдман Екопарк стартував всеукраїнський проект на підтримку особливих людей

день для особенных людей

Проект на підтримку людей з особливими потребами «Фельдман Екопарк об’єднує: ми однакові» проходить під патронатом Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана». Ініціатива звернена до всієї країни.

День, присвячений людям з особливими потребами, пройшов у Фельдман Екопарк в неділю, 4 листопада. У цей день Соціально-гуманітарний мультикомплекс відвідали більше тисячі особливих гостей: як окремих відвідувачів, так і організованих груп, серед яких, зокрема, були діти з Харківської міської дитячої лікарні №5, Спеціального навчально-виховного комплексу №2, Комаровського дитбудинку-інтернату , а також діти й дорослі з особливими потребами з харківського модульного містечка для переселенців.

Для особливих гостей були розроблені кілька типів спеціальних екскурсій (в т.ч. з сурдоперекладачем, з безбар’єрним доступом), їх пригостили смачним обідом, влаштували безпосереднє спілкування з тваринами на контактному дворику (для декого з дітей це був перший в житті подібний досвід) та познайомили з елементами анімалотерапії й тваринами-терапевтами (кіньми і поні, собаками, кроликами).

Засновник Міжнародного благодійного фонду і Екопарк, народний депутат України Олександр Фельдман закликав всіх жителів України приєднуватися до цього проекту і об’єднати зусилля для того, щоб зробити життя людей з особливими потребами і всіх, хто потребує нашої допомоги та уваги, кращим.

«Ми починаємо з себе і віримо, що цей проект стане всеукраїнським. У всьому цивілізованому світі люди з особливими потребами є повноправними членами суспільства: вони працюють в державних і приватних структурах, активно відвідують культурні та розважальні установи, живуть таким же життям, як і всі інші люди. Ми всі однакові. І починаючи проект, ми закликаємо всіх: театри і кінотеатри, музеї та установи освіти, державні й комунальні структури, торгово-розважальні заклади, а також звичайних жителів відкрити свої двері і свої серця для цих людей», — підкреслив Олександр Фельдман.

До проекту, який стартував під гаслом «Фельдман Екопарк об’єднує: ми однакові» приєдналися численні відвідувачі Екопарку, які прийшли до нього в цей не по-листопадовому теплий день. В знак розуміння існуючої проблеми й готовності допомагати країні в її вирішенні вони помістили на свій одяг спеціальні стікери. Надалі особливі дні для особливих людей в Соціально-гуманітарному мультикомплексі будуть проводитися регулярно.