Пятница, 07 декабря 2018 года

Пес-візочник Тобик, що проходив реабілітацію в «Добром домі», знайшов нову сім’ю

admin-ajax

Хороші новини для всіх, хто стежив за долею пса Тобіка, який отримав страшні травми внаслідок ДТП, був врятований завдяки чуду і чарівним рукам ветеринарів і проходив реабілітацію в Центрі порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий дім Фельдман Екопарк».

Нагадаємо, що пса в напівживому стані виявили на трасі під Лозовою небайдужі люди та передали в «Добрий дім». Йому винесли «смертний вирок» в трьох ветлікарнях, заявляючи, що тварину неможливо врятувати, бо травми дуже важкі: роздроблений хребет і зламана щелепа. Однак «Добрий дім» знайшов фахівців, які зібрали скалічену собаку буквально по частинах. Завдяки молодості й життєлюбності, а також людській турботі, Тобик повернувся до життя. Волонтери зробили для нього спеціальний візочок (такий досвід уже був, Тобик — третій пес-візочник, що проходив реабілітацію в «Добром домі»).

«Не дивлячись на пережите, Тобик випромінював доброту і життєрадісність, і поступово йшов на поправку. Але для повного відновлення йому була необхідні нові, люблячі й дбайливі господарі. І ми дуже вдячні Яніні Василівні Іщенко, яка взяла нашого особливого песика на перетримку, щиро полюбила його, і тепер він залишиться жити у неї, — розповіла керівник Центру порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий дім Фельдман Екопарк» Ірина Подвойська. — Тобик вже добре тримає хребет, стає на задні лапи і вже може обходитися без візочка. Масаж, водні процедури, хороший догляд і любов господарів — і наш песик обов’язково повністю видужає. Ми в це щиро віримо!».

За час роботи Центру порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий дім Фельдман Екопарк» його співробітники і волонтери вже знайшли нових господарів для близько 22 тис. домашніх вихованців і врятували понад 6 тис. диких тварин.