Вторник, 09 апреля 2019 года

«Світ навколо нас»: у Галереї «АВЕК» — нова виставка робіт талановитих дітей

34

Виставка робіт вихованців Харківської дитячої художньої школи № 2 ім.П.Левченко «Світ навколо нас» відкриється у Галереї «АВЕК» у четвер, 11 квітня (початок — о 16:00). В експозиції буде представлено близько 30 робіт учнів школи у віці від 10-ти до 16-ти років, виконаних у різних техніках і жанрах.

«Діти отримали повну свободу у виборі тем і художніх технік, і це дозволило зробити виставку цікавою та різноманітною. Виставка привертає увагу не тільки різноманітністю жанрів, але й яскравістю фарб, багатством тем і сюжетів, свіжістю сприйняття, безпосередністю відтворення, позитивним настроєм. Творчі композиції демонструють уміння юних авторів візуалізувати свій креативний задум, — розповідають організатори виставки. — Світ дитячої творчості – це особливий погляд на все, що завжди відрізняється від дорослого: на людей, які живуть поруч, на природу, надихає на творчість, на весь навколишній світ. Кожна представлена на виставці робота юного автора — це або візуалізація мрії, або відображення надії, або відтворення відчутого, схопленого, осмисленого в образах миті натхнення».

Ця виставка є творчим продовженням іншої виставки вихованців Харківської дитячої художньої школи № 2 «Пухнасті, зубасті й різнокольорові», яка зараз експонується в Малому залі Галереї «АВЕК» (вул. Сумська, 72).

Виставка «Світ навколо нас» буде відкрита для відвідувачів на другому поверсі галереї «АВЕК» (вул. Сумська, 70) до кінця квітня. Час роботи — з 10.00 до 22.00 (без вихідних). Вхід вільний!