Среда, 16 января 2019 года

У Фельдман Екопарк перше цього року мавпяче поповнення

обезьянка

У Фельдман Екопарк народилося дитинча у зеленої мартишки. Це перше в 2019 році мавпяче поповнення. Малюк зараз разом з мамою перебуває в окремому боксі. Їхній стан, за словами ветеринарів мультикомплексу, хороший.

«Мати годує новонародженого самостійно, дбайливо доглядає за ним, нікого близько не підпускаючи (тому поки не можемо уточнити стать малюка). Відразу після пологів з метою безпеки ми ізолювали їх від основної групи, в яку входить 16 дорослих зелених мартишок. Якщо все буде нормально, то через кілька тижнів вони зможуть возз’єднатися з родичами», — розповіли фахівці Фельдман Екопарк.

Відзначимо, що зелені мартишки — невеликі моторні створення із зеленою «шапочкою» на голові, яка і дала їм назву — досить поширений вид мавп. Їхня батьківщина — Західна Африка, але завдяки людині вони ще в 17 столітті освоїли острови Карибського басейну.

Відзначимо також, що поява потомства у приматів — подія в Фельдман Екопарк досить часта. Завдяки правильному догляду і сприятливим умовам утримання тут тільки в 2018 році народилося 25 мавпочок. Серед них, наприклад, дитинча бурого капуцина, що з’явився на світ в кінці минулого листопада — зараз воно підростає разом з ще чотирма родичами.

Нагадаємо, що колекція приматів Фельдман Екопарк — одна з найбільших у Східній Європі. У ній близько 250 особин більше 30 видів, багато з яких занесені до Міжнародної Червоної книги.