Вторник, 30 октября 2018 года

Школярі з Прикарпаття стануть волонтерами Фельдман Екопарк

banners form

Школярі з Самбора та інших міст Львівської області, які побували днями в Соціально-гуманітарному мультикомплексі, висловили бажання стати членами команди Фельдман Екопарк і розвивати його проекти у себе вдома. На екскурсію до Харкова вони приїхали на запрошення народного депутата України Олександра Фельдмана, з яким познайомилися в Страсбурзі під час сайд-івенту «Розвиток Європейської парадигми «Людство та природа» в Україні». На думку парламентарія, українські політики повинні не закликами, а реальними діями формувати єдину націю, об’єднуючи підростаюче покоління зрозумілими й доступними добрими справами.

«Допомога дітям з особливими потребами, порятунок тварин, що потрапили в біду, збереження і повернення в природу рідкісних видів фауни — це те, чим займається наш мультикомплекс, наш фонд. І це те, що ми можемо запропонувати дітям в якості творчої роботи, що має сенс і цінність, — підкреслив Олександр Фельдман. — Принципи толерантності, гуманізму, солідарності лежать в основі проектів, які ми хочемо поширювати по всій країні через молодіжний волонтерський рух, і ми раді, що його ряди поповнили юні однодумці з Західної України».

Відзначимо, що гості з Прикарпаття вже були заочно знайомі з основними напрямками діяльності Соціально-гуманітарного мультикомплекса, а під час свого візиту змогли побачити все своїми очима та поспілкуватися з керівниками природоохоронних проектів. Вони також побували на виставі Театрі дітей та тварин і встигли подружитися зі своїми харківськими ровесниками — юннатами, які займаються в Дитячій еколого-натуралістичної академії. Діти вирішили разом поширювати ідеї Фельдман Екопарк і працювати над створенням його філій в різних регіонах України. Крім того, для юних галичан, більшість з яких вперше опинилися на Слобожанщині, провели пізнавальну екскурсію її столицею: показали найкращий в світі пам’ятник Тарасові Шевченку, найбільшу в Європі площу Свободи, знаменитий театр «Березіль» та інші історичні пам’ятки українського Харкова.

Нагадаємо, що на початку жовтня в Страсбурзі на Парламентській асамблеї Ради Європи відбувся сайд-івент «Розвиток Європейської парадигми «Людство і природа» в Україні». На ньому народний депутат України Олександр Фельдман представив парламентарям десяти європейських країн Соціально-гуманітарний мультикомплекс Фельдман Екопарк, який успішно функціонує в нашій країні вже 7 років. На його базі розроблені й успішно функціонують низка гуманітарних і природоохоронних проектів. Наймасштабніші з них: Центр психосоціальної реабілітації, Дитяча еколого-натуралістична академія, Центр порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий дім», Центр реабілітації рукокрилих. З 2018 року Фельдман Екопарк активно співпрацює зі Всесвітнім відкритим фондом реабілітації та реінтродукції тварин (WOFARR).