Воскресенье, 21 апреля 2019 года

Олександр Фельдман: нам треба показати, що ми цивілізовані, стабільні й демократичні

banners form_15

Народний депутат України Олександр Фельдман сьогодні, 21 квітня, проголосував у другому турі виборів президента України на своїй виборчій дільниці в одній із загальноосвітніх установ Харкова.

«У нас прекрасна погода, низка свят, сьогодні католицький Великдень, через тиждень буде православний. І я щиро сподіваюся, що, як і в першому турі, президентські вибори пройдуть у нас спокійно, без ексцесів, і люди зможуть повністю вільно зробити своє волевиявлення», — зазначив він після голосування.

Олександр Фельдман також звернув увагу на те, що президентськими виборами виборчий процес в Україні тільки починається, дуже скоро слідом за ними будуть йти чергові вибори Верховної Ради.

«Україну відразу почне лихоманити з парламентськими виборами, і дуже хотілося б, щоб все було нормально, щоб так само не було ніяких ексцесів, щоб люди могли спокійно працювати, спокійно відпочивати влітку, вести нормальне життя. Я вірю, що наша країна все це пройде і стане в результаті тільки сильнішою. Нам треба розуміти, що Україна йде вперед, треба працювати, треба розвиватися, треба бути відкритими, треба запрошувати інвесторів, треба показувати, що ми цивілізовані, стабільні й демократичні, долати розколи в суспільстві, припинити економічний спад. Для Харкова це особливо важливо», — додав політик.