Вторник, 05 февраля 2019 года

Лижники Фельдман Екопарк перемогли на обласному чемпіонаті з біатлону

admin-ajax

Перший чемпіонат Харківської області з біатлону зі стрільбою з пневматичної зброї, що пройшов на базі лижного комплексу «Темп» 2 лютого, приніс в актив Лижно-біатлонного клубу Фельдман Екопарк нові престижні нагороди та перше місце в командному заліку.

Як повідомила керівник Лижно-біатлонного клубу Фельдман Екопарк Світлана Іллінських, в забігу для юнаків 2006-2007 року народження на дистанції в три кола по 1300 м з двома вогневими рубежами другим був Олексій Матраков, третім до фінішу прийшов Олексій Шип. Арсеній Казимир став переможцем в забігу серед спортсменів 2008 р.н., на дистанції в три кола по 1 км також з двома вогневими рубежами.

«Найвдаліший виступ був у наших дівчат молодшої категорії 2008 року народження. Усі призові місця поділили між собою вихованки Лижно-біатлонного клубу Фельдман Екопарк. Соломія Шульга стала володаркою золотої медалі, «срібло» завоювала Катя Скоробогатова, а «бронзу» — Тетяна Тесля. В цілому наші спортсмени впевнено показали високий результат на змаганнях, які були відбірковими перед всеукраїнською першістю, запланованою на 22 лютого в Харкові», — каже Світлана Іллінських.

За підсумками чемпіонату команда Лижно-біатлонного клубу Фельдман Екопарк посіла перше місце, випередивши інші колективи з Харкова та п’яти районів області.

Відзначимо, що Лижно-біатлонний клуб Фельдман Екопарк, який почав підготовку юних спортсменів у 2016 році, один з важливих напрямків в проекті «Турнір 1000 команд». У клубі круглий рік безкоштовно займаються близько 50 дітей 7-14 років. У 2017 році в ньому запущена інклюзивна програма для дітей з особливими потребами: проблемами опорно-рухового апарату, зору. Вихованці клубу тренуються тричі на тиждень на території Соціально-гуманітарного мультикомплексу і беруть участь в міських, обласних та національних першостях, де регулярно посідають призові місця. Записатися до Лижно-біатлонного клубу можна за телефоном 063-432-44-36.