Воскресенье, 08 мая 2016 года

Кіннотники Фельдман Екопарк знову в списках призерів України

Другий день першого етапу всеукраїнських змагань з подолання перешкод на Кубок «Баварія моторс’2016» приніс кіннотникам Фельдман Екопарк нові перемоги. Змагання відбулося сьогодні, 8 травня, на базі харківського кінноспортивного клубу WHITE STABLE.

Абсолютним переможцем серед 30-ти вершників зі всієї України став спортсмен Кінного комплексу Фельдман Екопарк Ярослав Захаренко. Юнак разом з конем на кличку Гермес показали кращий результат на маршруті 90 см.

3-е місце на цьому ж маршруті зайняла вихованка Кінного комплексу екопарка Аліна Манжус і її кінь Іртиш.

4-е місце завоювала спортсменка екопарка Марія Франскевич і її вірний напарник — Кінь Вектор. Вона все ще продовжує боротьбу на різних маршрутах, тому, можливо, до вечора дівчина зможе зайняти лідерську позицію. Бажаємо Марії удачі, віримо в її перемогу!

Відзначимо, що спортсмени вже отримали цінні призи та медалі. Всі троє вершників набрали достатню кількість очок, щоб пройти до другого туру змагань, який призначений на червень.

Вітаємо спортсменів Фельдман Екопарк з таким успішним стартом! Бажаємо, щоб наступні етапи змагань принесли вам ще більше творчого запалу і блискучих перемог!