Среда, 15 мая 2019 года

Галерея «АВЕК» до Міжнародного дня музеїв презентує дві виставки

admin-ajax

Галерея «АВЕК» презентує до Міжнародного дня музеїв дві виставки: «Ізраїль — духовність і душевність» — проект ізраїльського фотографа Ернста Аранова та «На відстані погляду» — роботи української художниці Тетяни Коваленко.

Ернст Аранов — ізраїльський фотограф, режисер, автор телевізійних програм. Критики відзначають наративну насиченість його фоторобіт: «Кожна його фотографія — це повість, або новела, або вірш. Їх цікаво розглядати, як би вчитуючись у кожен рядок. Тут присутні і лірика, й іронія, і дивовижна у своїй точності спостережливість. Збірник ізраїльських фотографій Аранова — портрет сучасної єврейської держави у всьому її різноманітті». Фотовиставка Ернста Аранова «Ізраїль — духовність і душевність» відкрилася для відвідувачів 14 травня у малому залі Галереї «АВЕК» (вул. Сумська, 72).

Тетяна Коваленко — уродженка Дніпра, випускниця Харківської державної академії дизайну і мистецтв, учасниця багатьох всеукраїнських та обласних виставок, сучасних арт-проектів та пленерів. «Живопис Тетяни — це поєднання точного, майстерного мазка і поривчастої, спалахуючої емоції. Камертон її творчості — світ природи, його кольори й відтінки. Образи, що втілилися на полотнах, випромінюють живе світло», — пишуть про роботи Тетяни Коваленко мистецтвознавці. Відкриття експозиції її творів «На відстані погляду» на другому поверсі галереї «АВЕК» (вул. Сумська, 70) відбудеться 17 травня о 18.00.

Галерея «АВЕК» працює щодня з 10.00 до 20.00. Вхід вільний!