Вторник, 09 апреля 2019 года

Фельдман очолить представництво Єрусалимського фонду в Україні

admin-ajax (1)

В Україні відкриється представництво Єрусалимського фонду. Очолить представництво народний депутат України Олександр Фельдман.

Про це повідомили в прес-службі депутата.

За інформацією прес-служби, 10 квітня в Києві відбудеться зустріч президент Єрусалимського фонду Шай Дорона та народного депутата України Олександра Фельдмана, за результатами якої буде оголошено про старт роботи представництва Фонду в Україні.

«Відкриття представництва Єрусалимського фонду в Україні — ще один крок на шляху до зближення наших країн. Я переконаний, що через проекти Фонду українці зможуть дізнатися більше про благодійність в Ізраїлі, відкрити для себе чудове місто Єрусалим з його древньою та неймовірною цікавою історією», — розповідає Олександр Фельдман.

Довідка: Єрусалимський фонд засновано в 1966 році. Основні напрямки діяльності – підтримка освітніх, мистецьких, історичних, археологічних, інфраструктурних та інших проектів в місті Єрусалимі. Фонд неодноразово виступав спонсором археологічних досліджень, засновником різноманітних стипендій для митців та науковців, а також організатором різноманітних культурних акцій.

На рахунку Фонду понад  4 000 проектів. Представництва фонду функціонують в Австрії, Канаді, Росії, Німеччині, Італії, Іспанії, Швейцарії, Великобританії та США.
Нагадаємо, народний депутат України Олександр Фельдман член депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Державою Ізраїль у Верховній Раді ІV -VІІІ скликань.