Вторник, 01 октября 2019 года

Фельдман Екопарк випустив у природу понад 100 фазанів

admin-ajax

Представники Регіонального ландшафтного парку Фельдман Екопарк випустили в природу більше сотні фазанів біля с. Малі Проходи Дергачівського району Харківської області.

«Останнім часом чисельність фазанів в Дергачівському районі набагато зменшилася, тому було прийнято рішення поповнити популяцію, — розповіли в Регіональному ландшафтному парку. — Випуск в природу фазанів, а також цілого ряду інших видів пернатих, вже став для нас доброю традицією і частиною великої роботи з відновлення популяцій різних видів тварин України».

Фахівці відзначають, що Дергачівський район Харківської області підходить для фазанів, для них тут є хороша кормова база та всі умови для того, щоб прижитися і дати потомство. Молоді птахи виросли в Екопарку, частина з них була врятована Центром порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин Фельдман Екопарк.

Нагадаємо, що випуски в природу фазанів проходять у Фельдман Екопарк протягом останніх кількох років. За попередні роки кілька тисяч цих благородних пернатих були випущені на території Екопарку з тим, щоб вони обзавелися потомством і не тільки прижилися в лісовій зоні Фельдман Екопарк, а й почали освоювати сусідні території.